Dobre marki oraz odżywki do włosów

napisał/a: buzek 2016-01-31 12:57
Cześc. Kto z Was ma również takie słabe oraz suche włosy? Szukam dobrych odżywek do włosów. Moze coś polecicie? Oczywiście w przystępnej cenie.
napisał/a: piotrosiama 2016-01-31 15:57
Ja bym Ci raczej poradziła zastosować takie naturalne maseczki. Np zmieszać żółtko z łyżeczką rycyny i połową łyżeczki soku z cytryny /to na średnią długość włosów/, przykryć włosy czepkiem oraz ręcznikiem i trzymać min. 1 godzinę. Taki zabieg można powtarzać co tydzień.
napisał/a: markietanka 2016-02-03 14:53
Jeśli masz słabe włosy to polecałabym unikać kosmetyków zawierających parabeny bo te je bardzo obciążają. Wiem o czym piszę bo sama mam takie cienkie kudełki i od kiedy unikam tego typu rzeczy to ich stan się polepszył. Wcale nie musisz przy tym wydawać dużych pieniędzy. Poczytaj sobie o domowych maskach na włosy. Ewentualnie w Biedronce jest jeszcze fajna seria maseczek do włosów Perfect Me. W składzie nie mają sztucznych składników. Co jakiś czas kupuję sobie w sklepie maskę z olejkami ( tą zieloną) oraz ma na nie dobry wpływ.
napisał/a: tykatka 2016-02-08 12:25
Każda z nas chciałaby posiadać ładne i zadbane włosy. Nie każda jednak takie posiada!
Czasami na prawdę niewiele jest potrzebne, aby je do ładu doprowadzić. Sama posiadam problem ze swoimi długimi włosami, ale da się je często ujarzmić za pomocą takiej maski z Biedronki
[img]http://zapodaj.net/images/92ff1b35bc722.jpg[/img]
Kosztuje mniej niż batonik, a jest na prawdę rewelacyjna. Polecam wypróbować, może i wam spasuje :)
napisał/a: Siatkareczka 2016-04-29 22:45
a o kosmetykach a właściwie dermokosmetykach oeparol słyszałaś?
patryszja33
napisał/a: patryszja33 2016-04-30 17:39
Ja używam Kallosa masek - bardzo dobre, ale polecam też Pilomaxa :)
napisał/a: Siatkareczka 2016-05-04 11:26
ja tam postanowiłam ze zdwojoną siłą uderzyć w lepszą jakość włosów, stosuję maski ale kupiłam też suplementy oeparol, zobaczę jak sobie poradzą z porawą skóry, włosów i paznokcji od środka.