Do wszystkich użytkowniów forum

djfafa
napisał/a: djfafa 2008-01-04 12:08
Chciałbym prosić wszystkich którzy otrzymują na tym forum jakieś zalecenia, wskazówki i wielokrotnie całe kuracje, aby INFORMOWALI o wynikach po ich zastosowaniu. Jak wiecie dla lekarza ważne są efekty zasosowanych przez was kuracji a niestety niezbyt często o nich informujecie! Zadajecie pytanie, dostajecie od Petera (ale również od wielu innych formułowiczów) konkretne rady do zastosowania, jednak zarówno On, Ja i inni nie wiemy czy wam pomogły czy nie, czy warto polecać również innym czy może szukać gdzieś indziej. Tu nie chodzi o kliknięcie "pomógł" tylko o proste napisanie: "Dzięki gardło nie boli, wymaz wyszedł czysty itp."
Pozdrawiam
napisał/a: fidel7 2008-01-04 12:16
O bardzo mądry apel, sam chciałem taki wystosować ale troszeczkę się wahałem bo myślałem że to zabrzmi tak jakbym miał sprawdzać proponowane metody leczenia.
Ale naprawdę pomocne bardzo było by gdyby każdy po zastosowaniu danej kuracji napisał jakie są jej skutki. Dzięki temu będzie możliwe zobaczenie co nie zadziałało bądź co działa w 100%.Bo zazwyczaj bywa tak, że ci którzy zostali wyleczeni albo i nie, opuszczają forum i o niczym nie informują. Było by to bardzo pomocne dla pana dr. Petera jak i innych osób odwiedzających to forum.
Każdy bowiem chce wiedzieć i przynajmniej mieć nadzieje, że jak i tobie pomogła kuracja to i może drugiej osobie.
Jeśli możecie: PISZCIE O wszelkich WYNIKACH KURACJI (każdej, nie tylko z tego forum)!!
napisał/a: Peter 2008-01-04 12:33
Dokładnie tak :)
djfafa
napisał/a: djfafa 2008-01-04 13:15
Może admin zechciałby umieścić to podczas zakładania konta przez nowych formułowiczów??
napisał/a: angel3 2008-01-04 15:04
:) mam nadzieje, że się dostosują
napisał/a: jakoo 2008-01-04 21:46
Dobry pomysł.