Do petera

napisał/a: zebonka 2007-08-31 20:34
Choruje na gardlo wiele lat i zawsze lecze sie szczepionkami. Dzieki nim mam na pare lat spokoj.
Kiedys byly to wycofane juz szczepionka wg Delbeta lub Panodina. Zawsze swietnie na mnie dzialaly.

Polyvaccinum biore wg schematu C. Zauwazylam ze im wieksze efekty uboczne tym wieksza skuteczność i szybsze ustepownie objawow chorobowych. Czuc to z godziny na godzine przynajmniej tak jest w moim przypadku. Po dawce 1ml mitte od razu 0,5 forte dwa razy a potem tak jak w schemacie A czyli 1,0 forte dwa razy bez dawki posrednie 0,3. Czynie sadzisz ze organizm w jakis sposob przyzwyczaja sie do mnijszych dawek i nie reaguje odpowiednoi wysoka produkcja przeciecial limfocytow T jakis grnulocytow i innych "czortow"
napisał/a: Peter 2007-09-01 16:16
Wyższa dawka powoduje większą odpowiedź immunologiczną. To normalne. Wyższa dawka też daje silniejsze skutki uboczne. To też normalne. Jeśli problemy z gardłem sie powtarzają, to należy przyjąc taki schemat, zę szczepionke należy przyjmowac, gdy zaczynają się nasilac problemy z gardłem. Gdy jest ok., to robic przerwy od szczepionki, bo to też niezwykle ważne.
napisał/a: zebonka 2007-09-01 18:42
Wiem ze nie nalezy przesadzac. Ostatnio maialam dluga przerwe bo az 8letnia niestety w zimie dopadla mnie angina. Antybiotyk a potem bronchovaxom. Niestety wrocily moje przewlwkle problemy z gardlem. A ostatnio bardzo daly mi w kosc - ciagly bol i chrypa fatalne samopoczucie, nocne poty obnizoana tempertura itd. Ogolnie do bani. Po miesiacu nieskutecznych zabiegow typu plukanie aspiryna itd bylo coraz gorzej. Nie chcialam brac antybiotyku choc mialam przepisany, bo sam wiesz jakby sie to skonczylo. Zostala wiec polivaccyna i jak zwykle nie zawiodla mnie. Nie wiem tylko czy skonczyc caly cykl "C" Pomimo ze poprawa nastapila nieomal natychmiast .
napisał/a: Peter 2007-09-01 20:17
Tak, koniecznie wybierz do końca. Faktycznie, ona jest niezawodna. Przerwy między seriami tej szczepionki (4 serie co pół roku) powinny byc ok. 4 -5 lat. Potem można powtarzac. 8 lat to całkiem duża przerwa. Wszystko jest ok.
napisał/a: zebonka 2007-09-02 19:44
Peter wielkie dzieki
Jestes na tym forum bezcenny;) Zrobie jak mi radzisz
napisał/a: Peter 2007-09-02 19:52
Uff... kolejny komplement. Dzięki