lekki bol brzucha, bole miesni, lekkei wzdecia

napisał/a: biedronta 2007-02-07 16:35
hm... sprawa jest taka... zwykle moj cykl trwa 24-26 dni. ostatni okres dostałam 31.12 trwał tyle co zwykle. wiec według obliczen powinnam dostac kolejny ok. 24 stycznia. dzis jest juz 7... co oznacza ze spoznia sie on kolo 2 tyg. jestem dziewica wiec teorytcznie wykluczam ciaze. jednak z chłopakiem czesto sie piescimy. w razie jego wytrysku i ogolnie bardzo uwazamy bo wiem ze wcale nie potrzeba "pełnego" wspolzycia do ciazy. jednak okresu nie ma. i to niepokoi. od ok. tyg. mam objawy zblizajacego si eokresu tak jak zwykle (lekki bol brzucha, bole miesni, lekkei wzdecia) ale zwykle trwaja one ok 2 dni.nie mam bladego pojecia co to moze byc.w ferie duzo pracowalam i mialam duzo stresu i nerwowych dni, oprocz tego chodzilam na solarium co dwa dni przed studniowka. zastanawiam sie czy nie jest to efekt tego naswietlania i przy tym zmiany temperartury bo na dworze bylo dosyc zimno... jak na rzie jutro zamierzam zrobic test ciazowy... bardzo prosze o rade. pozdrawiam:)
napisał/a: Peter 2007-02-07 20:03
To raczej stres. Trzeba poczekać.
napisał/a: Izka1 2007-02-08 15:46
jeśli takie nieregularne cykle beda sie powtarzaly zwróć sie do dobrego endokrynologa.
napisał/a: Niunia 2007-02-09 18:54
hey:)

z tego co napisalas wynika ze okres spoznia sie nie z powodu ciazy tylko ze stresu i fizycznego jak i psychicznego przemeczenia wiec nie masz sie czego martwic
pozdrawiam
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-02 15:56
zazwyczaj to stres powoduje opoznienie nawet do 3 tygodni i wiecej nie sadze zebys byla w ciaz wiec nie martw sie oczekiwanie na okres to powoduje zajmij sie czyms zeby nie myslec mowie ci