Do kogo w Warszawie z grzybicą paznokci

napisał/a: tamisia 2015-01-24 08:04
Obecnie leczę się u lekarza rodzinnego ale jak na razie maści nie są skuteczne. Dał mi skierowanie na NFZ ale co z tego skoro trzeba długo czekać w kolejkach jak sprawdziłam. Chciałabym wybrać się do kogoś prywatnie. Może macie namiary na jakiegoś specjalistę z Warszawy, który mógłby to wszystko obejrzeć?
napisał/a: buzek 2015-01-25 09:39
Ja również chodziłam prywatnie. Wprawdzie swego czasu trafiłam bez problemu do lekarza NFZ ( nie potrzeba było skierowania) to nie byłam zadowolona z jego podejścia.
Koleżanka poleciła mi wizytę u podologa. Jest to specjalista konkretnie zajmujący się pielęgnacją stóp. W Warszawie na Wyszyńskiego przyjmuje pani Katarzyna Gaździcka. Powinna zlecić Ci odpowiednie badania oraz polecic leczenie.
napisał/a: tamisia 2015-01-26 07:41
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Może to trochę glupie pytanie ale czy leczenie grzybicy paznokci boli? Czy jakieś zabiegi nie są bolesne?
Wyszyńskiego to z tego co kojarzę gdzieś w Śródmieściu tak? I czy możesz mi napisać tutaj numer telefonu?
napisał/a: buzek 2015-01-27 10:20
Wcale nie boli :) Ani pobieranie materiału mykologicznego ani opracowanie zmienionego paznokcia. Po prostu im wcześniej się zabierzesz za leczenie tym łatwiej będzie to wyleczyć ponieważ jest to paskudna choroba, Może się niestety ciągnąć przez wiele lat.
Wyszyńskiego to praktycznie centrum ( musiałabyś sobie zobaczyć na mapie), tutaj masz nr tel: (22) 225-00-20
Adres strony www wysłałam na priv
napisał/a: konradek221 2015-01-27 19:47
zrób najpierw badanie mykologiczne żeby nie chodzić 2 razy i nie wydawać 2 razy więcej na leki w leczeniu typu a nóż zadziała.
Dowiedz się w laboratorium przed badaniem co do używania leków przed, aby wyszły jakieś wyniki. Ja przed badaniem skóry nie mogłem stosować przez 2 tyg żadnych maści przeciwgrzybiczych. Z wynikami dopiero jest szansa leczyć tym co na dane grzyby działa.
napisał/a: buzek 2015-01-30 17:30
No przecież właśnie radzę autorce aby wykonała sobie badania mykologiczne. W gabinecie podologicznym, do którego zresztą dałam tutaj kontakt właśnie coś takiego się wykonuje.
Przecież to oczywiste,ze trzeba na początku sprawdzić co to jest za choróbsko bo może być to równie dobrze infekcja bakteryjna.