Do jakiego lekarza się wybrać?

napisał/a: Mirdza 2014-01-19 13:33
Witam,
moim problemem jest pęcherz...w sumie nie wiadomo co;/
Od roku się z tym męczę, chodzę od lekarza do lekarza i nikt nie wie co mi jest.
Zacznę od tego, że całe 24h/dobę diabelnie mocno szczypie mnie pęcherz, czasami ból jest tak silny, że nie idzie wytrzymać;/
Miałam robioną ponowną morfologię, badany mocz, byłam u 2ginekologów (+robiona cytologia) badane hormony i czy nie mam tarczycy-wszystkie wyniki mam bdb aż nawet można powiedzieć, że książkowe. Lekarze rozkładają ręce jak zawsze, a ze mną jest coraz gorzej. Co mam zrobić, gdzie się wybrać do lekarza? Czy mogą to być nerki?
napisał/a: ~Anonymous 2014-01-19 13:36
Prosze wkleic wyniki badan moczu. Czy byl robione posiewy moczu jak i pochwy? czy przyjmujesz jakies leki na uklad moczowo -plciowy?
napisał/a: Mirdza 2014-01-19 13:51
niestety nie mam możliwości zeskanowania wyników, ale widziało je 2 lekarzy także muszą być dobre. Posiewy mam też oby2 dobre, a tabletek żadnych nie przyjmuję aktualnie
napisał/a: ~Anonymous 2014-01-19 17:43
Przemawialoby to za zapaleniem cewki moczowej,ale z tego co opisujesz wyniki dobre i posiewy tez jalowe ,byc moze warto w takim przypadku doraznie stosowac zurawine i wit c ,aby zakwasic srodowisko i byc moze objawy mina lub tez stosowac parowki z rumianku. Tak szczeze gdy pojdziesz do lekarza to zapewne przepisze leki na zapalenie i tyle ,a czy pomoga to nie wiem bo badania sa dobre w tym posiewy...mozesz sama poki co zakupic urofuraginum ,ktora jest bez recepty i zobaczyc jak bedzie do tego pic duzo plynow i nie wstrzymywac moczu.