dlugotrwaly kaszel

napisał/a: ideasss1234 2014-03-09 19:18
witam mam 24 lata i mam taki problem 2 lata temu przeziębiłem się i jak to przy przeziebieniu bol gardla,kaszel,katar,stany pod goraczkowe bylem oczywiscie u lekarza rodzinnego przepisal mi antybiotyk no i bylo lepiej ale zostal mi kaszel no to przepisal mi jeszcze jakies lek na ten kaszel no ale niestety nie pomogl no to skierowal mnie na badanie krwi ,moczu ,wymaz z gardla ,na cukier rtg płuc badanie na obecnosc pasozytów , bylem takze u alergologa i mialem robione testy a takze mialem spirometrie wszystkie wyniki wyszly ok dodam jescze ze kaszel jest suchy i kaszle tylko w dzien w nocy jest spokój no i oczywiscie nie pale papierosów ani nie palilem a czasem zdarzy mi sie odpluc taka biała gestą wydzieline i pomyslalem sobie ze moze to cos zwiazanego z zatokami bo czesto mam zatkany nos albo jedna dziurke pomimo ze nie mam kataru??mial ktos podobny problem bo nie wiem co o tym myslec ?
napisał/a: radek07 2014-03-09 19:52
Czy czujesz choć trochę aby ta wydzielina, którą odpluwasz spływała po tylnej ścianie gardła (z jamy nosowej do gardła)?
napisał/a: ideasss1234 2014-03-10 09:21
trudno powiedzieć ale wydaje mi się za mam takie odczucie jakby mi tam coś spływało do tego gardła i tez często muszę coś odchrząkiwać ,tylko nie wiem czy to mozliwe zebym tak dlugo mial ten kaszel wlasnie przez zatoki?