długotrwały kaszel

napisał/a: max88 2010-02-02 22:00
witam mam kaszel już od 3 albo 4 lat już sam nie wiem nigdy sie tym nie przejmowałem ale teraz sie zaczołem a najgorsze ze teraz nie pracuje i nie jestem ubezpieczony i nie moge iść do lekarza więć co to moze być mam jeszcze skrzywioną przegrode i niekiedy mi spływa flegma do gardła i moze to jest to sam nie wiem mam jeszcze coś takiego ze jak naprzykład mało jem przez kilka dni bo mam wstręt do jedzenia i potem zaczne jeść to mam natychmiast katar którego nie umie wydmuchać i to mi wtedy ta flegma spływa jak poje..na to wtedy zaczyna mnie dzwigać i wymiotuje i potem pluje krwią nie wiem własnie czy to z gardło czy z płuc ale są taki małe czerwone plamki krwi w slinie ale tylko po wymiotowaniu nigdy nie pluje krwią jak kaszle tylko niekiedy są tam jakieś szare jakby grudki to moze z papierosów. wiecie co to jest mam nadzieje ze to nie jest gruźlica albo rak płuc
napisał/a: zuza7625 2010-02-02 22:37
Bez wizyty u lekarza ani rusz, nikt przez neta Cię nie osłucha i nie zbada.
Czemu nie zarejestrujesz sie w Urzędzie pracy? Trwa chwile i masz ubezpieczenie, spokojnie tego samego dnia mozesz isc do lekarza , to najlepszy sposób. Nie wolno lekceważyc takich objawów! :)
napisał/a: max88 2010-02-03 01:03
nie wiem miałem chyba nadzieje ze ktoś napisze ze to nie jest na pewno rak ja mam jeszcze schizofrenie paranoidalną zaburzenia osobowości depresje i takie tam problemy psychiczne na prawdę ciężko było mi sie po tym podnieść za 2 albo 3 miesiące mam iść pracować na kopalnie wogule zaczołę sie giełdom interesować mam nadzieje ze gdzieś za rok bym zaczął grać na niej i wogule dużo rzeczy bym chciał zrobić a jak to by był rak to to by mnie znów dobiło i sam już nie wiem czy bym chciał to wiedzieć bo bym sobie przedłużył zycie o rok góra 2 w totalnym załamaniu i nie wiem czy by nie było lepiej myśleć ze sobie ułożę jakoś zycie i nie wiedząc nic po prostu umrzeć.
napisał/a: zuza7625 2010-02-03 07:31
Co Ty z tm rakiem! Jest wiele innych chorób, mozesz miec poprostu infekcje, nidoleczone zatoki itd. Nie zamartwiaj sie , tylko zarejestruj sie w posredniaku i idz do lekarza. Spokojnie, nie wszyscy od kataru zaraz maja raka:))) Ile masz lat?
napisał/a: beta32 2010-02-03 07:45
Witam. Czy chorowałeś na zatoki?????
Nie zadręczaj sie na zapas.........ile masz lat?
napisał/a: max88 2010-02-03 08:47
22 lata ale pale od 7 roku zycia a na zatoki nie wiem czy chorowałem
napisał/a: zuza7625 2010-02-03 09:19
max88 napisal(a):22 lata ale pale od 7 roku zycia a na zatoki nie wiem czy chorowałem


Człowieku kto Ci dawał w tym wieku papierosy!!!
Nie martw sie poprostu idz do lekarza i napisz nam co Ci powiedział:)
napisał/a: beta32 2010-02-03 10:12
max88 napisal(a):22 lata ale pale od 7 roku zycia a na zatoki nie wiem czy chorowałem



Od którego??????????????stanowczo za wcześnie zacząłeś tą przygodę. Czasem jeżeli choruje sie na zatoki, wtedy spływa taka ropa, flegma do gardła.......a nie masz bólu głowy? konieczna wizyta u specjalisty....trzeba porobić badania.....
napisał/a: max88 2010-02-03 12:19
wiłasnie coś takiego mam ze ropa albo flegma spływa do gardła tylko ze głowa mnie nie boli. No jutro chyba pójdę sie zarejestrować do urzędu pracy i do lekarza
napisał/a: zuza7625 2010-02-03 14:05
Wreszcie dobre myslenie:) A pozniej napisz nam co Ci powiedział:)
napisał/a: max88 2010-05-07 18:44
u lekarza nie byłem ale biorę CONTROLOC 40 i pomogło chyba był to refluks