Dlugotrwala biegunka

napisał/a: marcin221 2010-06-19 13:03
czesc, od tygodnia borykam sie z biegunka ktora nie daje mi zyc. Liczylem ze samo przejdzie ale widocznie sie przeliczylem. Dzisaj mija 6 dzien a ja nie moge normalnie funkcjonowac. Co prawda wyroznienia nie sa juz tak czeste jak na poczatku (ok 3-4 x dziennie na obecna chwile) ale widac ze wydalanie rozni sie od tego ktore mialo miejsce przed . Stolec jest rzadki i jest go niewiele.
Przy tym momentami mocno boli mnie brzuch i od 3 dni bez ustannie glowa( nie jakos bardzo mocno ale jednak) Poza tym nic wiecej mi nie dolega, przez 2 dni bralem stoperan i pomagalo ale nie moge sie tym codziennie faszerowac. Czy zwykle zatrucie trwa 6 dni ? Czy mam powod do niepokoju ? Mialem nawet 2 dni temu jechac do lekarza ale wydawalo mi sie ze juz jest lepiej i faktycznie jest ale badz co badz calkowicie nie przeszlo. Podkreslam nei mam zadnej temperatury, wymiotow ani innych dolegliwosci jednak fakt ze trwa to tak dlugo bardzo mnie martwi. Moze jest na to jakis sprawdzony sposob ? czy poprostu powinienem przeczekac ?
napisał/a: Agusia1982 2010-06-19 23:25
W aptece poproś o zdrobie Calcium Carbonicum w dawce odpowiedniej dla Ciebie.
Pij wywar z suszonych jagód i zastosuj sobie jakiś czas diete lekkostrawną:)
napisał/a: marcin221 2010-06-20 09:15
Dzieki wielkie, chyba powoli przechodzi = )
pozdrawiam
napisał/a: xuxus 2010-06-21 08:55
A co wziąłeś że pomogło?? często masz nawroty takiej biegunki? obserwowałeś jaki miała kolor?