Długie chorowanie

napisał/a: Prxman 2017-01-04 19:30
Witam, moja historia choroby zaczeła się ponad dwa lata temu od prawdobodobnie zapalenia zatok gdzie cały czas towarzyszył mi ropny katar, zatkały mi sie uszy, spuchły oczy z których zaczeła lecieć ropna wydzielina. Po tylnej ściance gardła ropa spływa na oskrzela przez co kaszle cały czas.
Jestem uczulony na kurz i pleśnie.
Nie leczona alergia przerodziła się w zaawansowaną astme oskrzelową, byłem odczulany około roku, zażywalem rózne leki.
Przeszedłem zapalenie krtani, uszu, po jakimś czasie zapalenie oskrzeli.
Z wyników badań w szpitalu w Karkowie stwierdzono u mnie zapalenie nosowo- zatokowe,
ropne zapalenie spojówek, obustronne zapalenie ucha środkowego.
Przeszedłem w Krakowie w szpitalu operacje czyszcenia zatok i wycięcia migdała.
Po leczeniu sterydami i antybiotykami mój stan się poprawia lecz wszytko wraca po pewnym czasie.
Podejżewano u mnie "Zespół Churga Straus " gdyż ewedentnie postępująca choroba i objawy wskazywały na tę przypadłość, jednakże lekarze wykluczyli to.
Od ciągłego nie trafnego leczenia różnymi antybiotykami, nabawiłem się grzybicy w gardle, ponadto zaczynam tracic słuch.
Nie jestem w stanie pracować ani normalnie funkcjonować.
Lekarze rozkładają ręce i ciągle słysze że może teraz po danych lekach bedzie lepiej, ale nie jest.
Jeżeli jest jakiś lekarz który ma pomysł jak można mi pomóc i podejmie się mojego leczenia bardzo proszę o kontakt.
napisał/a: radek07 2017-01-07 10:50
Nie jestem lekarzem.

Czyli choroby, które Cie nękają występują w okolicach głowy?
Czy w jamie nosowej czujesz suchość i pieczenie?
napisał/a: Prxman 2017-01-08 15:14
Tak raczej wszytko jest przez zatoki w których znowu z wymazu wykazał pojedyncze kolonie gronkowca z oczów w wymazie też wyszła jakaś bakteria prawdopodobnie też gronkowiec lecz chcą zrobić jeszcze raz ten wymaz.

W nosie jest czasem sucho nic nie piecze, płukam nos chlorkiem sodu więc jest tam dosyć czysto.
Więc wydzielina z płuc/oskrzeli to ropa która spływa po tylnej ściance gardła więc mam duszności i kaszel z wydzielina teraz.