dłoń

napisał/a: mardmo1 2011-03-02 18:15
Dzisiaj wstałem rano z okropnym bólem prawej dłoni oraz nadgarstka podejrzewam, że leżałem na niej całą noc pewnie była zgięta (stąd ból nadgarstka) rano była okropnie fioletowa a żyły aż czerniały, smarowałem to maścią rozgrzewającą ale mało daje. Miałem film urwany po urodzinach ciotki...
Nie wiem czy dobrze trafiłem z moim problemem.
Musiał bym wyzdrowieć do piątku gdyż jestem przewoźnikiem. Proszę o jakieś rady...
napisał/a: zuza7625 2011-03-02 19:07
Myślę, że jednak powinieneś zgłosić sie z tym do lekarza bo mogło wystapić uszkodzenie nerwu, mój maz miał uszkodzenie nerwu łokciowego ale szybkie leczenie przyniosło dobre skutki i jest ok. Zgłos sie nawet na pogotowie dostaniesz leki i ręka wróci do stanu poprzedniego.
napisał/a: Blackursus 2011-03-02 19:28
U cioci na urodzinach...
Film Ci sie urwal, wiec podejrzewam, ze przewrociles sie. :))) Tak jak kolezanka powyzej; jak najszybciej do lekarza. Poki co, smaruj altacetem, ale jezeli to powazniejszy uraz, to nie sadze zeby pomoglo. Pozdrawiam.
napisał/a: mardmo1 2011-03-02 20:04
Oczywiście dzisiaj myślałem, że może jednak przejdzie ale ból się nasila szczególnie przy ruszaniu palcami a najmocniej kciukiem. Jutro z samego rana zgłoszę się do miejscowego ośrodka.
Dziękuję za szybką odpowiedź.
napisał/a: zuza7625 2011-03-02 20:05
To zalezy jak długo była "ściśnięta" ale mimo to witaminki Ci sie przydadzą:)
Pozdrawiam:)
napisał/a: mardmo1 2011-03-02 20:09
No tak, trzeba dofinansować biedny NFZ :)
Dziękuję jeszcze raz i do zobaczenia miejmy nadzieję nie zbyt szybko :)