Dlaczego piersi bola po miesiaczce?

napisał/a: malinka201 2014-01-28 20:33
Witam, mam 24 lata, moje cykle trwaja 34-40 dni, zawsze tydzien lub poltorej tygodnia przed okresem bola mnie piersi. W tym cyklu bylo jednak inaczej. Miesiaczke dostalam 7 stycznia a ok.18 stycznia juz zaczely mnie bolec piersi i bola nadal. Przewidywany termin miesiaczki to 10 luty. Przed miesiaczka wspolzylam, ale po miesiaczce nie. Wiec ten okres raczej nie byl plamieniem implantacyjnym, bo okres byl normalny i trwal 5-6 dni czyli tyle co zawsze. Mam unormowana niedoczynnosc tarczycy, biore leki, nie wiem czy to moze miec zwiazek.
napisał/a: wikam2 2014-01-28 22:07
Poczekaj spokojnie na miesiączkę. Na ciążę nic nie wskazuje, na problemy hormonalne (czasowe!) tak. Mnie przed @ zawsze bolą piersi. Teraz po poronieniu nie. Dlaczego? Nie wiem,,,,,Miesiączkuję normalnie, z owulacją wszystko okey. Skąd brak pmsu? Jakieś zawirowania hormonalne.
napisał/a: malinka201 2014-01-29 14:06
Byc moze to hormony. Ale to jeszcze mi sie nigdy nie zdarzyło. Owszem pieri bolą mnie PRZED miesiaczką, ale nigdy jeszcze mnie nie bolały zaraz PO miesiączce. Wmawiam sobie ze to moze byc ciąża, ale z medycznego punktu widzenia to raczej mało prawdopodobne