Dlaczego okulista zawsze stwierdza, że "jest bez zmian"

napisał/a: live133 2014-07-07 20:06
Zawsze kiedy ide do okulisty na kontrole(chodze co roku, albo co 2), wydaje mi sie, a nawet jestem pewny, ze od ostatniej wizyty zepsuł mi sie wzrok, a okulistka po badaniach zawsze stwierdza, ze nic sie nie zmieniło... ostatnim razem bylem u innego okulisty i powiedzial to samo....
Jutro znowu ide, wiem ze dalej pogarsza mi sie wzrok... Co tym razem powiedzieć?

Na początku kiedy przepisywali mi okulary( to była 2 klasa podstawówki), widzialem dobrze... nawet widzialem co pisze na tablicy siedząc w ostatniej ławce (w sumie to nawet nie wiem, dlaczego rodzice zawlekli mnie do okulisty) Dzisiaj mając 20lat wzrok mam duzo gorszy, na pewno nie mógłbym już czytać z ostatniej łąwki bez okularów, w pokoju mam pewien obraz na ktróry spogląda od dawna... patrząc na twarz namalowanej postaci kiedyś z tej samej odległości bez okularow, widziałem dosc wyraźnie oczy, nos i ogolnie szczegoly twarzy, potem widziałem kropki... a teraz widze tylko rozmazaną twarz, bez oczu, nosa itd. A okulaty mam cały czas te same