DLACZEGO NIE CHUDNE?!

napisał/a: zalamana20 2007-08-30 03:16
Hey Dziewczyny...no i chlopacy tez :P
Mam wielka nadzieje ze mi pomozecie-w czyms poradzicie...
Od roku kiedy prz wzroscie 160 wazylam 62kg, wzielam sie za siebie-plywam okolo 1h piec razy w tygodniu i dodatkowo ciwczenia na silowni(od czasu do czasu, czasami 5 razy w tygodniu a czasami 2...na prawde roznie) i robie wszystko zeby ruszac sie jak najwiecej)staram sie odzywiac zdrowo i oczywiscie nie jem po 18....od 2 miesiecy zaczelam bardziej patzrec na to co jem. Wiem ze odzywiam sie zdrowo.Jem okolo 1000kalorii dziennie(czasami mniej ale nie wiecej)Pije przynajmniej 2,5l wody dziennie. Pije rowniez zielona herbate.Za to nie spozywam zadnych gazowanych napojow.Od miesciaca dodatkowo cwicze dosc czest na pilce (body ball)przy tym nie przestalam plywac.Mam chyba dosc dobra przemiane materii bo "chodze do ubikacji"przynajmniej 2 razy dziennie.Spie 8h dziennie i... I od tego mozna powiedziec pelnego wyzeczen roku ...nie schudlam prawie nic (:( tzn z 62 schudlam do 59. Niby to 3kg ale w ciagu roku przy tym co robie wydaje mi sie byc niczym. Zwlaszcza ze od okolo 2miesicecy moja waga stoi w miejscu!!!CO JEST ZE MNA NIE TAK?!BLAGAM pomozcie!!doradzcie!!!nie wiem czy jem za duzo czy za malo...czy cwicze za duzo czy za malo..czy nie wiem co jeszcze :(:( JESTEM ZALAMANA!!!! (:(
napisał/a: aga1711 2007-09-24 16:27
Mam dokładnie to samo, ograniczam słodycze, tłuszcze, nie jadam w fast foodach, ograniczam sól, jem sporo otrębów, błonnika, staram się jeść różnorodne produkty, ćwiczę dość intensywnie minimum 40 minut dziennie, mam pracę, w której cały czas jestem w ruchu, często chodzę na spacery a jednak nie chudnę, wprost przeciwnie, ciągle tyję !!! Jestem już zarejestrowana do dietetyka, bo sama nie daję sobie rady, co uda mi się schudnąć 1-2 kilogramy to nadrabiam z nawiązką bardzo szybko.
napisał/a: millenka1 2007-09-26 19:01
Wydaje mi się,że problem może tkwić w tym,że dostarczasz zbyt mało energii organizmowi.

Prowadzisz aktywny tryb życia,uprawiasz sport,więc nie wystarczy 1000 kcal.
Wtedy organizm robi rezerwy,by poprostu sobie poradzić!
napisał/a: Karmel 2007-10-03 20:05
Hej Zrozpaczona! Nie wiem skąd dokładnie pochodzisz, ale w twoim mieście możliwe że działa Herbalife. to jest centrum zajmujące się zdrowym odżywianiem zewnętrznym i wewnętrznym, możesz na ten temet poczytać sobie też w internecie. Ja osobiście pewnie niewiele ci będę mogła pomóc bo prawdopodobnie za daleko mieszkamy od siebie. Po pierwsze sprawdzą tam czy rzeczywiście musisz tak drastycznie schudnąć, po drugie ja sama uważam jako konsultantka Herbalife że niekoniecznie musisz tak bardzo chudnąć, ale jeśli to cię trapi mimo wszystko to tam ci pomogą. Ja schudłam prawie 4 kilo w ciągu 2 tyg. to nie jest drastyczne odchudzanie, wyniszczające organizm, polega to na dożywianiu komórkowym opartym na zdrowej suplementacji. przy okazji można sobie nieźle zarobić. ty możesz mi pomóc w taki sposób, że powołasz się na mnie, dzięki tobie mogę otrzymać punkty, Sylwia Sajewska z Siedlec, tam na miejscu mogą sprawdzić czy taka osoba działa w Herbalife. głowa do góry. Powodzonka

[ Dodano: 2007-10-03, 20:08 ]
Hej! Wejdź na główny post i zobaczysz co odpisałam załamanej.

[ Dodano: 2007-10-03, 20:10 ]
Cześć. Widzę że działamy w jednej firmie. Co o tym sądzisz?

[ Dodano: 2007-10-03, 20:23 ]
możemy też spotkać się na gadu 5712684