dlaczego lysieje

napisał/a: zakrecona4 2007-11-03 01:20
wiem ze temat se powturzyl ale chce wiedziec dlaczego moje wlosy wypadaja tak szybko i wtakiech ilosciach prplem przesladuje mnie ponad 2 miesiace jak tak dalej podzie powaznie bede lysa.. :( zarzywam skrzepo vite ale mi nie pomaga blagam pomurzecie mi a cio do djety to sie odcydzam ale jem wirtaminy i owoce
p.s. zeby ten sposbob byl tani bo nie mam pieniedzy
napisał/a: klapouszek2 2007-11-04 22:55
no cóż z jakiegoś powodu wypadają więc trzeba by zrobić badania. Podstawa to morfologia i badanie hormonów tarczycy - TSH, fT3 i fT4. Polecam do wcierania ampułki Seboradin lub Radical - kuracja ok. 2 tygodniowa wzmacniająca włosy (cena ok 30zł) do tego jakiś szampon regenerujący, przeciw wypadaniu włosów - może też być Seboradin (ok. 12 zł) może być Dermena (ok. 23zł) i do łykania dalej Skrzypovita - czasem efekty dopiero widać po ok 2-3 miesiącach.
napisał/a: zakrecona4 2007-11-06 17:31
Przydobrych ukaladach jutro pojde po skierowanie i dziekuje za pomoc strasz nie sie martwilam ze naprawde strace wszytkie wlosy
napisał/a: alexx1 2007-11-09 00:23
możesz też płukać włosy wywarem z ziół po umyciu: pokrzywa, lipa, korzeń mydlnicy, korzeń rzewienia. Wszystkich ziół po łyżce stołowej zalewasz litrem wrzącej wody
napisał/a: zakrecona4 2007-11-09 21:23
bylam u lekarza i skierowal mnie do dermatologa ide poniedzialek diekuje za podpowiedz zolami bede probowac