dlaczego dziewczyna unika seksu ze mną?

napisał/a: maks211 2016-02-22 11:38
jestem z dziewczyną 9 miesięcy a nawet nie pozwala się dotknąć. Mi przyjemność zrobić oporu nie ma ale wylącznie ręką ale też nie zawsze lecz z zaangażowaniem. Co robić? sprzęt domaga się więcej od niej.
napisał/a: maks211 2016-02-22 11:40
dodam, że mogę ją objąć całować nawet za tyłek obejmować ale seks czy pieszczenie odpada bo się zaraz denerwuje i obraża jak do tego dąże. Kocham ją i widzę że ona mnie tez ale jak ją przekonać do tego
napisał/a: henryk_saw 2016-03-01 14:41
jej, czy nie potrafisz uszanować jej decyzji, może nie chce, może nie jest pewna, może chce zaczekać do ślubu, przyczyn może być kilka, najlepiej z nią porozmawiaj, a jak będziesz do czegoś dążył na siłe, to nie wyjdzie wam to na dobre
napisał/a: amelll 2016-03-04 10:03
Może szwankuje tutaj atmosfera? Zastanawiałeś się tutaj może nad większym zaangażowaniem? Przygotuj na ten wieczor ciekawą oprawę, świece, ładną pościel. Warto jest również zorganizować jakieś afrodyzjaki. Słyszałeś może o hiszpańskiej musze? W Polsce jest sprzedawana pod nazwą Sex Elixir. Myślę,ze warto będzie to na niej wypróbować. Jest to ziołowy środek, który zwiększa ochotę na seks.
napisał/a: markietanka 2016-03-07 14:12
Pozwolę sobie tutaj napisać z drugiej strony.... Sama od jakiegoś czasu unikam seksu z meżem. Zależy mi na nim oraz bardzo go kocham ale nie jestem w stanie się do tego zmusić. No po prostu mi sie nie chce. Nie wiem co się dzieje bo odstawiłam środki antykoncepcyjne. Nie biorę tabletek. Powinno mi się chcieć uprawiać seks ale tak nie jest :(

Zastanawiałam się nad afrodyzjakiem i wydaje mi się, że gdzieś czytałam o tym sex elixir. Ile to trzeba brać aby był efekt? I gdzie konkretnie kupię?
napisał/a: amelll 2016-03-08 06:41
jest to natychmiastowy efekt. Gdzieś czytałem w badaniach lekarskich,ze środek ten działa na ponad 85% kobiet ( oraz na 25% mężczyzn) tak wiec moze zobaczysz czy na Ciebie zadziłała.
Możesz sobie o nim poczytac tutaj: sexelixir.eu