dietetyk warszawa

napisał/a: kaskakyz 2016-07-22 19:40
Witam was. Byłam ostatnio w Centrum Zdrowej skóry w Warszawie na zabiegu estestycznym ale widziałam że mają też dietetyka. Czy ktoś był i mogłby polecić? Zastanawiam się czy nie warto się tam wybrać. :)
napisał/a: HotChocolate 2016-08-20 14:42
Sama jestem od lat pod opieką lekarzy w klinice Melitus na Żoliborzu. Ich główna specjalność medyczna oprócz dermatologii estetycznej to tzw. Anti-Aging i w ramach niej oprócz konsultacji i zabiegów dermatologicznych korzystam z porad dietetycznych czy endokrynologicznych. Takie rozwiązanie bardzo mi odpowiada, bo zajmują się mną i moim zdrowiem kompleksowo. Nie tylko dbając o wygląd ( również z pomocą chirurga plastycznego) ale i zdrowie ciała. Z zakresu dietetyki miałam wykonywany Test Food Detective na podstawie którego dowiedziałam się czego z pokarmów mój organizm nie toleruje. Fajna sprawa, bo po odstawieniu tych produktów czuje się o wiele lepiej.
patryszja33
napisał/a: patryszja33 2017-01-28 14:55
Jeśli chodzi o dobrego dietetyka w Warszawie to mogę polecić Profemed. Za 225zł dostajemy konsultację u dietetyka (swoją drogą bardzo wnikliwą - ja trafiłam na świetną dietetyczkę, która przepytała mnie jak nikt dotąd) i plan diety na 2 tygodnie. Mi bardzo podrasował, bo został ułożony widać, że specjalnie dla mnie. Prosiłam o szybkie i łatwe posiłki i takie też dostałam. Jak ktoś chce namiary konkretne, to zapraszam - mogę podać :)
napisał/a: agnieszk1_87 2017-12-19 23:09
Świetnych dietetyków można znaleźć w klinice Porta Medica w Warszawie. Ja, skorzystałam z pomocy dr. Czerwonogrodzkiej - Senczyny, która przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, a następnie skierowała mnie na badania, po których ułożyła mi dietę. Stosuję ją wytrwale i pierwsze efekty już są zauważalne.