Diane35,czy lekarz dobrze przepisał?

napisał/a: Nina7 2007-10-03 14:33
Hej.Otóz mam problem i nie wiem co robic..
Wróciłam niedawno od gina.kiedys brałam Cilest ale przestałam po 6 miesiacach..od 1,5 roku nie brałam nic..mam nieregularne miesiaczki od paru lat..
ostatnio z powodów stresu,dlugich godzin pracy,zanikła Mi miesiaczka i Lekarz przepisał Mi Luteine..brałam 5 dni po 2 tabletki i 6 dnia czyli dzisiaj rano dostalam okres..Poleciałam do Gina bo tak kazał zeby przepisac Mi anty..i przepisał Diane35.
z tego co tu czytam po róznych forum zastanawiam sie czy w ogole ją wziąsc..nie mam trądziku..pare chrostek ale kazdy tak chyba ma..boje sie ze wlasnie cala reszta Mi wyjdzie na wierzch i z powodu wysokiej zawartosci hormonów wszytsko Mi sie poprzekreca na odwót:)Zastanawiam sie dlaczego przepisał Mi akurat to?Powiedzial ze mam zapamietac dzien w ktorym dostane okres w tej 7dniowej przerwie bo chce wiedziec czy to 1 czy inny dzien,i mam znowu do Niego przyjsc..moze wtedy Mi je zmieni?Poradzcie Mi czy mam ją wsciasc czy nie skoro nie mam problemu z trądzikiem tylko z tymi miesiaczkami od tylu lat..czasem cykle mam 50 60 dniowe;/