Dermatolog od włosów Gdańsk

napisał/a: wojtekrs 2016-10-26 13:24
Witam. Szukam obecnie dermatologa w Gdansku który zna sie na leczenu łysienia. Może być pryawtnie ( chyba stracilem juz nadzieję,że wizyty na fundusz cos mogą dać).
napisał/a: piotrosiama 2016-10-26 15:05
Wprawdzie nie piszesz z czym masz problem ale pewnie szukasz TRYCHOLOGA.
napisał/a: jan.k 2016-10-27 14:52
Jakaś konkretna okolica Gdańska Cię interesuje? Ze swojej strony mogę polecić clinica dermatologica na Gdańskim Wrzeszczu. Pracują tam lekarze dermatolodzy trycholodzy. Dobrzy specjalisci a nie jakieś tam osoby jedynie po kursach ( których w Gdańsku nie brakuje i które jedynie naciagają na drogie preparaty od wypadania włosów nie siegając do przyczyn - przetestowałem to zresztą na sobie). zabiegów mają tam sporo. Polecam CI osoczebogatoplytkowe. Nie jest to zabieg przyjemny ale efekty przy leczeniiu łysienia są bardo dobre i mozna dzięki temu uniknąć czesto przeszczepu włosów.
napisał/a: wojtekrs 2016-10-28 14:50
dziękuje za odpowiedź. Ze się tak zapytam z ciekawości. Czy przeszczepy włosów też tam robią ? Bo w sumie patrząc na stan oich włosów jujż nawtet to zaczynam brać pod uwgę .Zawtanawiałem się nad mezoterapią ale ciekawi mnie czy efekt jest staly.
napisał/a: daniell1 2016-11-02 13:51
To zalezy z jakiego powud wypaają Ci włosy. Jak sie zapiszesz na wizytę to powinni Ci zleci badania i miej wecej okręślić jakiego typu jest to leczenie. o mezogterpaiii równięz słyszałem i z tego co wiem to co roku trzeba zrobić zabieg przypominający. Robi się to jak cebulki włosów sa slabe ale jeszce nie martwe. Co do przeszczepu to wydaje mi sie ,.ze tam nie robią. Musiałbyś sam sie dopytać. Jest to już moim zdaniem ostateczne rozwiązanie bo trochę to kosztuje i nie zawsze jest skuteczne.
napisał/a: wojtekrs 2016-11-03 14:35
Możesz mi jeszcze napisać czy przed wizyą musiałbym zroić sobeie jakies badania czy tak pojść sobie do lekarza z gołymi rękami?
napisał/a: daniell1 2016-11-07 12:34
zróbo sobe dla penwości testosteron, możesz sobie również wykonać hormony tarczycy ft4 ft3. Te pamietajm.Dla pewnosci możesz do nich zadzwonić: clinicadermatologica.pl to Ci tam generalnie powinni powiedzieć co i jak. Najważniejsze badania jednak takie jak trichogram czyli badnaie włosa wykonasz ta na miejscu.