depresja

napisał/a: angelaax 2007-11-24 23:30
Od pewnego czasu mam straszne zawroty i bóle głowy. Poza tym cały czas jestem strasznie senna. Mam takie dni że boje sie do kogo kolwiek zbliżyć. Miałam niedawno taki problem w szkole, że zapomniałam podręcznika i nauczyciel chciał mi pożyczyć a ja nawet nie wiem czemu ale tak się przestraszyłam że o mało nie wpadłam pod ławkę :( pozatym jestem strasznie nerwowa i jak ktoś mi powie coś co mi się nie podoba to rzucam się na niego... Prawie ciągle mam anemie, jestem osłabiona, nie mam apetytu itp. Poza tym jeszcze często mam wrażenie, że nikt mnie nie potrzebuje i mam ochotę sie zabić... Kiedyś się kilka razy pocięłam ale przestałam. Ale na okrągło powracają mi myśli samobójcze :(

Może wie ktoś co mi dolega?
napisał/a: wolfzan 2007-11-25 09:51
To by wskazywało na depresję. Ja miałem podobną sytuację. Do tego dochodziło przewlekłe zmęczenie. Zacząłem brać magnez z wit. B6. Jak ręką odjął. Polecam to rozwiązanie.
napisał/a: angelaax 2007-11-26 03:19
Aha. Dzięki :)
napisał/a: szary78 2007-11-27 22:52
Cześć,myśle że to jest depresja bo ja się z tym świństwem bujam od 10lat,myśle że powinnaś się zwrócić do lekarza bo magnez może nie pomóc,jestem zdania że trzeba to zmiażdzyć(depresje) a magnez to profilaktyka-tak myśle bo też go biorę Pozdrawiam