Depresja.. Co? Jak? Gdzie?

napisał/a: 19ziga25 2014-05-05 00:03
Nie radzę sobie ze sobą, nie panuję nad nerwami, mam dziwne zachcianki oraz myśli. Nie bardzo wiem jak zrobić pierwszy krok i udać do psychiatry, nie wiem nawet gdzie go szukać i co mu powiedzieć, oraz czy jest to lekarz prywatny czy da się też znaleźć normalnego... Jak znaleźć odpowiedniego? Czy da się go wyszukać przez net? oraz jak to zrobić? Czy ktoś już był? Powie jak to jest?! Czy to podobna rozmowa jak u psychologa dziecięcego?? Pierwszy raz próbuję się odważyć na taki krok, więc proszę o wyrozumiałość z tymi pytaniami.. ( jestem pełnoletnią osobą)
napisał/a: Ala_T 2014-07-11 13:55
Cześć! Ja miałam podobne problemy i długo szukałam skutecznego rozwiązania na moją kieszeń. Niestety tradycyjna wizyta u psychologa jest bardzo droga, a należy brać pod uwagę, że jedna taka sesja nie wystarczy. Wtedy natknęłam się na serwis SpokójDucha.pl. Zrobiłam test, otrzymałam darmową poradę w formie wideo! Polecili mi też lekturę dla osób o podobnym problemie do mojego, naprawdę niedrogiego specjalistę z mojego województwa oraz e-kurs, dzięki któremu zupełnie zmieniłam moje nastawienie do spraw, które mnie dręczyły :) Polecam wszystkim serdecznie!

"Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość."