DEPRESJA BRATA

napisał/a: kris79n 2007-10-18 00:01
moj brat od dluzszego czasu ma depresje zaczelo sie to jakies 2 lata temu najpierw chodzil do psychologa to niestety nie pmoglo teraz choroba sie znacznie zaiostrzyla,ma mysli samobujcze , z nikim niemozesie dogadac ,ciekzo jest mu przebywac w wiekszych grupach.od niedawna chodzi do psychiatry ktory przepisal mu lek o nazwie stymulation i jeszcze jakie nietety niewiemy jakie gdyz niechce o tym wogole mowic a jak mama byla u jego psychiatry to niechcial nic jej powiedziec,powiedzial jej ze nic niemoze zrobic jedynie moze czekac dopuki on czegos niezrobi nietargnie sie na siebie czy cos,psychatrzy wogule moa tak mowic?
ogolnie wizyta u tego psychiatry niebyla mila z tego co mowi brat tez jak sam do niej chodza niesa to mile wizyty dla niego.
sytuacja jest gorsza na tyle ze ja pracuje zagranica caly czas niemoge byc w polsce mama tak samo z tym ze ona jest juz czesciej bo miesiac jest w polsce miesiac zagranica teraz niestety musial zostac sam,w pazdzierniku zaczol studia ale przerwal je wziol urlop dziekanski gdyz niejest w satnie chodzic na ta uczelnie tak samo jest z kazda praca
bede wdzieczny za wskazanie jakiegos dobrego psychiatry we wroclawiu jesli ktos zna albo ma bylbym bardzo wdzieczny lub jakies inne wskazowki aby mu pomoc
bede bardzo wdzieczny za pomoc
pozdarwaim
napisał/a: daria211 2008-03-04 11:02
witaj
Z tego co widzę brat potrzebuje natychmiastowej pomocy. Znalazłam paru psychiatrów we Wrocławiu mam nadzieje, że pomoże.
Gabinet Psychoterapeutyczny Magdalena Radwańska Prywatny gabinet dla dorosłych i młodzieży.
Wrocław, ul. Długa 66 /8, tel. 0 501 487 768
www.magdalena.radwanska.w.interia.pl
"Prom-Med" Joanna Bronowicka Psychoterapia.
Wrocław, ul. Grabiszyńska 37 /39, tel. 0 602 622 350
Andrzejak-Szymańska Renata VIA VITAE - PARTNER Wrocław, ul. Podwale 65 /1, tel. 071 341 86 64
www.psycholog.info.pl
Wysocki Wojciech Psychiatra Depresja, schizofrenia, nerwice, lęk, fobie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 122, tel. 0 501 295 114
Agnieszka Kozłowska Specjalista Psychiatra i Psychoterapeuta Wrocław, ul. Obornicka 77 j/1b, tel. 0 503 477 171
pozdrawiam pa