Depilacja nóg

djfafa
napisał/a: djfafa 2011-05-23 11:47
[url_special=http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.polki.pl/zabiegi-upiekszajace/280753,Jaki-sposob-depilacji-nog-jest-najlepszy.html:32fmh7id]http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.polki.pl/zabiegi-upiekszajace/280753,Jaki-sposob-depilacji-nog-jest-najlepszy.html[/url_special:32fmh7id]

A Panie jakie metody polecają? Zapraszam do dyskusji.
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-23 12:55
Ja ze wzgędu na to że jestem ciemną brunetką moje włoski są bardzo ciemne goląc je zwykłą maszynką sprawiam że odrastają szybciej i są grubsze wiec unikam tego jak tylko mogę,dla mnie naskuteczniejszą metodą jest używanie depilatora co prawda skóra jest potem zaczerwieniona lekko ale po użyciu odpowiedniego balsamu wszystko znika i nogi na długo są gładkie,a do bólu już sie przyzwyczaiłam:)zresztą depilatora używam na inne czesci ciała i jestem zadowolona:)
napisał/a: millo1 2011-05-23 13:19
ja używam depilatora, ale nie jestem zbyt zachwycona. problem w tym, że mam super cienkie włoski i jasne - pasta cukrowa mi nie łapie, wosk też chyba nie (choć nie próbowałam, ale tak czytałam). depilator też niestety nie daje rady a maszynką nie chcę, bo mam wrażenie ze wtedy się wzmacniają :/
napisał/a: wikam2 2011-05-23 13:36
No to ja mam Czekolada podobnie jak Ty. Niemniej depilatora nie dotknę bo mnie depilacja nim b. boli, używam zatem maszynki i też mam wrażenie, że z biegiem czasu (co chyba jest normalne) białe cienkie włoski się wzmacniają :) I generalnie to nie cierpię tej całej depilacji :P
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-23 13:39
Czekolada zazdroszcze takich jasnych cienkich włosów ja mam niestety czarne i grube depilator w moim przypadku jest dobry bo sprawia że stają sie odrobine słabsze i jest ich mniej po jego użytkowaniu:)maszynka cakowicie odpada,metoda szybka ,bezbolesna a efekt krótkotrwały i do tego wiecej grubych czarnych włosków:(
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-23 14:14
Ja rowniez uzywam maszynki i zelu..moje wloski sa jasne ale i w moim przypadku z czasem sie wzmocnily. Kiedys uzywalam depilatora na nogi , efekt byl dlugotrwaly, tylko wlasnie nie lubilam tego bolu.. Wosku jeszcze nie probowalam i mysle ze tak juz zostanie ;)))
napisał/a: ognista4 2011-05-24 18:43
ooo...to tu se mogę poszaleć;))

motylek - dla ciebie byłaby idealna depilacja laserowa.... masz ciemne włoski, a depilacja polega na usuwaniu ich wiązką światła i im ciemniejsze włoski przy jasnej skórze tyl lepiej, by skutwcznie usunąć musi być duży kontrask między kolorem skóry i włosów (najlepiejzrobić to w zimie kiedy skóra nie jest opalona) i jest to metoda skuteczna raz na zawsze tylko trzeba wziąźćcałą serię - minus - cena. drogie, ale skuteczne, i im ciemniejszy i grubszy włosek tym lepiej w tej metodzie.

kremy i żyletki (maszynki) - to0 moę i tania ale i kiepska metoda bo co chwilę trzeba powtrzać, a poza tymkremy częśto uczulają i śmierdzą (zaw. siarczki ) - a sam zapach niektóym przeszjkzadza w tej metodzie;/

wosk na gorąco - metoda bolesna cena przystępna i efekt rzyma się dość dł€go (ok miesiąca) a poza tym ten plus, żepo każdym zabiegu włóski odrastającoraz słabsze, jaśniejsze i rzadsze - tylko bolesna;)

ja osobiście jak bardzo mi się pali i mammało czasu do depilujęsiękremamy ale najbadzije lubię wosk na gorąco;))
Papryczka001
napisał/a: Papryczka001 2011-06-08 20:02
ja kilka razy spróbowałam depilacji woskiem bolesne ale efekt jest swietny, wloski sa dużo słabsze i wolniej rosną. tyle ze trzeba byc systematycznym i cierpliwym. trzeba poczekac az toche odrosną żeby znowu zrobić. pewnie nadal bym to stosowała gdyby nie kwestia finansowa i brak czasu. w koncu koncze na goleniu maszynką. efekt jest taki ze po 3 dniach mam to samo co przed. i w takich chwilach zazdroszczę blondynkom, które mają jasne delikatne włoski i facetom, którzy nie musza tego robić:) aha i zastanawiam sie czy by czasem nie zainwestowac w depilator.
napisał/a: viki71 2011-06-08 20:13
A ja tylko maszynką na zwykły żel pod prysznic.Zawsze golę się w czasie mycia.Depilator miałam ale za bardzo boli.Na wosk nie mam odwagi a krem do depilacji kupiłam ale śmierdzi mi jakos i mam czerwona skórę po goleniu.Maszynka to nie jest najlepsza metoda,bo skóra się bardzo wysusza ale jedyna bezbolesna,no chyba ,że sie zatnę:)
napisał/a: millo1 2011-06-10 10:32
ja ostatnio leczę nogi, bo mam takie ranki i krostki po wrastających włoskach, kupiłam sobie odpowiedni krem i mam nadzieję, że wytrzymam i nie będę nóg męczyć pęsetą :/ trzymajcie kciuki!
napisał/a: frajda 2011-06-10 21:06
czekolada
a czym leczysz te nogi?? Ja też mam problem wrastających włosków. Długo stosowałam depilator - z nadzieją że włoski przestaną wrastać i zrobią się słabsze. Generalnie na łydkach i rękach włoski mi nie wrastają , ale na udach okropnie poza tym u mnie część włosków odrasta już po 2 tyg a część po następnych dwóch i dlatego ostatnio częściej używam maszynki do golenia jeśli chodzi o nogi. Do okolic bikini używam plastrów z woskiem.
napisał/a: ognista4 2011-06-19 19:24
czekolada, wrastające włoski można usunąć - podważasz igłą jednorazową skórę i włoska i pozwalasz mu wyrastać na zewnątrz a nie wewnątrz skóry

a zapobiega się temu przez stosowanie peelingów, mysiu i masażach ostrą gąbką i rękawicą