depilacja brzuch - plecy ?

napisał/a: Paul861 2011-05-12 18:30
Witam. Mam takie problem, jestem dość zarośnięty brzuch i plecy trochę ciemny kolor, szukam sposobu na usunięcie tego, ale najtrwalszego wiem, że usuwanie laserem najtrwałe, a po kilku zabiegach na stałe, ale nie mam takiej kasy na to, chciałem spróbować kremu Veeta, ale nie wiem czy jeśli zacznie to na jak długo je usunę i czy będą odrastać szybciej i dłuże niż mam teraz, golić się na twarzy musze co 3 dni żeby nie było bardzo zarośnietej buzi. Jakieś pomysły, rady ?
napisał/a: czybit161 2011-05-12 18:39
plastry z woskiem
napisał/a: adrpic164 2011-05-12 19:26
owłosienia naprawdę jest się ciężko pozbyć, nawet jak będziesz wyrywaj z cebulkami co równa się z bólem to i tak będą odrastać ;/
napisał/a: Paul861 2011-05-17 16:57
a jak szybko ? Chciałem spróbować Veeta w sprayu tylko nie wiem na jak długo i co najwazniejsze, czy one nie będą jeszcze bardziej dłuższe rosły jak bd je usuwał ? :/
napisał/a: Cycatka 2011-05-20 14:24
Według mnie efekt kremu jest taki jak golenia się, a nawet gorszy. Włoski odrastają szybko i zazwyczaj krem nie usuwa wszystkich. Jeśli już to chyba jednak plastry, ale będzie bolało ;) No chyba że po prostu zaczniesz odkładać na profesjonalny zabieg
napisał/a: ~Anonymous 2011-06-03 23:59
Najlepiej spróbowac gorący wosk albo plastry z woskiem na zimno
napisał/a: Paul861 2011-06-16 14:19
No wybieram się do zakładu kosmetycznego żeby coś poradziły, jakiś zabieg długo trwały.. Jestem ciekaw ile czasu bd miał spokój zanim wyrosną :/ na twarzy 2 dniowy zarost (umnie akurat wygląda dobrze na plusie :) ciemne włosy, niebieskie oczy, 187cm, trochę słońca i opalony :) ) , ale 4 -5 dni to już :/ tylko właśnie ten brzuch i plecy żeby się pozbyć na dobre i bylo by super..
napisał/a: ~Anonymous 2011-06-16 14:51
Myśle że to najlepsza decyzja uwazam tez ze laser będzie tu najlepszą metodą on właśnie uszkadza cebulki włosów ,usuwane są wszystkie cebulki włosów, które w danej chwili są w fazie wzrostu.Taki efekt jest długotrwały ale tu tez zależy tez indywidualnie od danej osoby(do 2 miesiecy nawet moze efekt sie utrzymac,ale tez i dłużej nawet do pół roku),wiadomo że jesli bedziesz chcial efekt utrzymać będziesz musiał zabieg powtarzać,wtedy włoski bedą stawać sie coraz delikatniejsze i cieńsze.Jeśli chodzi o mężczyzn to myśle ze problemem mogą stać sie plecy gdy są nadmiernie owłosione ,ale myle że klatka piersiowa i odrobine brzucha jest jak najbardziej ok dla niekórych kobiet mężczyzna jest wtedy bardziej męski:)
napisał/a: Paul861 2011-06-17 09:23
motylek25 - umnie plecy tak nie są - nie, że futro od razu czy gęste, ale czarne i widać i nie podoba mi się boje się je usuwać czym kolwiek żeby nie zaczęły jeszcze rosnąć :/ na brzuchu też również jest ich z dużo :/ Wg. mnie facet wygląda męsko jak ma 2-3 dniowy zarost na twarzy tylko..
napisał/a: twin 2011-08-23 01:39
Podczepię się pod temat.

Ja akurat chcę wydepilować sobie szyje, i brodę - co golenie to podrażnienia, mam dość. Co w takim wypadku będzie skuteczniejsze : plastry czy krem ?? Jakiś konkretny producent ??
napisał/a: Paul861 2012-04-03 20:45
Ja używam Veeta w sprayu i powiem bardzo dobry, skóra niezwykle gładka, ale co z tego jak 2 miesiące po usunięciu wraca jak było ;/ ? plastry i wosk podobnie, co poradzicie, prócz lasera? Kurcze no 25 lat mam, i taka zarośnięta i co chwile golić.. W wieku 40 rozumiem, ale teraz.
napisał/a: ~Anonymous 2012-04-29 15:52
Paul86 Czy ktoś u Ciebie w rodzinie,np tata,albo brat mają też nadmierne owłosienie??