Demodex

napisał/a: smerfetkaxx24 2013-03-07 10:08
Witam !
Wczoraj bylam na badaniu laboratoryjnym gdzie po zbadaniu rzes pod mikroskopem okazalo sie że mam nuzeńca .Objawia sie on u mnie czerwona pieczaca skora policzkow ,doslownie pali.Dostałam emulsje Rozex i maść robiona w aptece na powieki oraz jakis specyfik do wcierania w skore glowy .Emulsje Rozex stosuje już tydzien ,ale jakos nie widze żadnej poprawy jak dotad ,tylko moja twarz zrobila się jakby nabrzmiala ..Chciałabym spytać czy jest ktoś kto się wyleczył z tego dziadostwa ? Jestem bardzo załamana faktem iz wcale nielatwo jest się wyleczyć z tej choroby.
napisał/a: izabell_a 2016-03-31 16:09
Widzę, że nikt Ci w końcu nie odpowiedział a ja mam w sumie podobny problem - nużeniec na brzegach powiek. Strasznie mnie to męcfzy, szczególnie rano po wstaniu z łóżka. Mam wrażenie że oczy mi wypłyną razem z tym wszystkimi wydzielinami. To znaczy jak je już otworze, bo sa posklejanie jak klejem. Będe wdzięczna za wszelkie informacje na temat tego jak to cholerstwo leczyc, bo dluzej tak nie wytrzymam
napisał/a: plusskwa 2016-04-04 12:14
a nie robilas poki co z tym zupelnie nic? jestes pewna ze to nuzeniec?
napisał/a: izabell_a 2016-04-04 14:51
Objawy zgadzaja się idealnie, ale nie mam w sumie gdzie oddać rzęs do zbadania w okolicy wiec musze ratować sie sama. Do tego ubezpieczenia chwilowo brak. Nie pytajcie, bo to dluga historia. Wiec potrzebuje czegos bez recepty i do dostania w kazdej aptece
napisał/a: kaszotka 2016-04-05 11:51
Bez wizyty u lekarza raczej ciężko, ale możesz sobie wypróbować Demoxoft. Z tego co wiem na noc stosuje się żel, a na dzień płyn, którym się przemywa takie właśnie sklejone i podrażnione oczy. Może to Ci pomoże. Bez sensu się męczyć.
napisał/a: izabell_a 2016-04-06 09:51
No ok, dzieki. Widze ze to drogie nie jest wiec zamawiam w dozie