Czym mogę być w ciąży?

napisał/a: Lalcia23 2010-02-01 19:08
Tak. Jeśli krwawiłaś przez 5 dni,a 3 dni temu przestałaś krwawić to teraz masz 8 dzień cyklu.

Cykl zaczyna sie liczyć od pierwszego dnia miesiaczki do pierwszego dnia następnej
napisał/a: wikam2 2010-02-01 19:15
Tak jesteś w 8dc. Jestes przed owulacją więc nawet pewnie nie masz jeszcze skoku temperatury.
A skoro jesteś przed omawianą owulacją to już Ci mówiłam....jeszcze nawet nie doszło do zapłodnienia!
Nawet jeśli znalazł się w Tobie jakiś plemnik to jeszcze nie połączył się z jajeczkiem które wydobedzie się własnie podczas owulacji! Nie możesz mieć narazie żadnych objawów!!! ;)
napisał/a: cookie1 2010-08-31 09:43
Proszę o rade!! dwa tygodnie temu brałam tabletke "po" w tamtym tygodniu dostałam okres ale nie zdążyłam do lekarza po receptę na pigułki. Ostatnio kochaliśmy się 3 dni po okresie i niestety był mały "wypadek" bo gumka się zsunęła.... teoretycznie jest szansa na dni niepłodne..ale i tak nie wiem co robić, bo następnej tabletki "po" raczej nie mogę zażyć bo to za duża dawka hormonów...nie wiem co robić??!!!
napisał/a: wikam2 2010-08-31 11:30
W którym dniu cyklu miał miejsce stosunek i ile trwają cykle. Regularne?
napisał/a: cookie1 2010-08-31 11:46
problem w tym ze dawno brałabym z powrotem tabletki tylko że ostatni raz miałam okres w czerwcu...od tego czasu byłam u lekarza miałam cytologie robiłam test i wszystko ok. tylko teraz ta sytuacja jest skomplikowana.. okres dostałam 22 sierpnia a stosunek był 29... a dwa tyg temu brałam tabletką "po"..
napisał/a: wikam2 2010-08-31 11:57
A czemu Ty zakładasz, ze 29 był dniem niepłodnym? Rozumiem, ze lipcowy cykl w ogole wypadł?
Wiesz co...nie wiem co masz zrobić. Mąż szczytował w Tobie?
napisał/a: cookie1 2010-08-31 23:11
tak szczytował...i nie mąż...i nie wiem czy ta dawka hormonów jaką sobie zafundowałam ostatnio przy tabletce "po: ma jakieś działanie, czy mam brać następną czy liczyć że może nic się nie stało...wiem mało to odpowiedzialna sytuacja ale tak jak mówiłam gdybym miała normalnie okres (tak cykl lipcowy wypadł) brałabym tabletki...
napisał/a: wikam2 2010-09-01 10:30
Jak się mimo wszystko obawiasz ciąży to weź tabletkę. Moim skromnym zdaniem lepszy rozwalony chwilowo cykl niż nieplanowana ciąża. Niektóre kobietu brały Escapelle dwa razy w miesiącu. Co pisze na ulotce na ten etmat?
napisał/a: cookie1 2010-09-01 11:01
ulotka w sumie mówi tylko o rozregulowaniu cyklu a skoro mój i tak był rozregulowany to dużo bardziej być chyba nie może. W piątek mam wizytę u ginekologa więc mam nadzieje że coś poradzi na ten rozregulowany cykl.. ale dziś upływa mi czas na zastosowanie escapelle...więc chyba tak jak mówisz lepiej użyć.
napisał/a: wikam2 2010-09-01 12:16
Lekarz w ogole powie Ci czy jest sens brac escapelle. Zbada Cię i może zobaczy czy organizm przygotowywał się do owulacji czy nie....i czy była możliwość zajścia. No coś w ten deseń :)
napisał/a: ognista4 2010-09-01 19:07
ja rozumiem, że zdradziłaś męża.......Postinor 72 godziny po stosunku. nie oceniam cię jako człowieka ale jeżeli chodzi o mnie nie popieram zdrad i chodzenie "na boki". może lepiej pogadać z mężem niż brać tabletki wczesnoporonne. albo zostawi albo wybaczy zdradę a może dostaniesz okres i nie będziemy gratulować owocu romansu. pzdr
napisał/a: wikam2 2010-09-01 20:04
To nie są tabletki wczesnoporonne :P
Ognista może to chłopak albo narzeczony albo przyjaciel albo kolega.....:)))))