Czy znacie jakieś nieoperacyjne sposoby powiekszenia biustu

napisał/a: buzek 2015-06-04 08:56
Od zawsze mam na tym punkcie bardzo duży kompleks. Mam bardzo małe piersi , które dodatkowo po ciąży obwisły. Totalnie straciły jędrność . Operacji się trochę boję i nie mam za bardzo pieniędzy. Chciałaym sie dowiedzieć czy ktoś z Was próbował kiedyś może nieoperacyjnych sposobów na powiekszanie biustu.. Tabletek albo kremów. Czy coś okazało się chociaż w niewielkim stopniu skuteczne ?
napisał/a: tamisia 2015-06-04 09:17
Zależy ile chcesz powiększyć. Jeśli z rozmiaru A do rozmiaru D to na pewno nie ma szans.... Za to myślę,,że spokojnie można otrzymać powiększenie na poziomie jednego rozmiaru oraz ujędrnienie. Na ujędrnienie proponuje kupić sobie jakiś dobry krem w drogerii. A na powiększenie polecana jest kuracja tabletkami Perfectbust .
napisał/a: buzek 2015-06-05 12:30
Oj o takim powiększeniu to ja nawet nie marzę. Ale aby chociaż troszkę się udało. Chyba gdiześ czytałam o tych tabletkach ale nigdy jeszcze nie miałam okazji aby spróbować. Czy sama brałaś? Czy wystąpiło u Ciebie jakieś powiększenie ?
napisał/a: wikam2 2015-06-05 12:34
Kiedyś oglądałam program o masażu piersi. Niestety nie pamiętam na czym polegał....może doszukasz się tego...
No i są jeszcze szczęściary(?) którym piersi rosną od zażywania tabletek anty, ale to już zalezy od tego jaką formę zabezpieczenia się używa - ofcors :)
napisał/a: tamisia 2015-06-15 07:14
Ja jak brałam tabletki antykoncepcyjne to urosłam od nich cała ;) Tak więc podziałały nie tylko na biust :D

Tabletki Perfect Bust bierzesz 3 miesiace. Musisz brać regularnie aby był efekt. Czasami dziewczyny biorą w kratkę a potem narzekają,że nie ma żadnego efektu. Ja byłam bardzo zadowolona. W 1 miesiącu było ujędrnienie, w 3 natomiast widoczne było już znaczne powiększenie.
napisał/a: theblackcat 2015-06-15 19:38
Ja słyszałam że sa jakies ziola ktore polaczone moga powiekszyc piersi ale maksymalnie o 1 rozmiar.
Ale nie pamietam czy je sie pije czy wciera w biust.
Akurat teraz nie powiem jakie to zioła bo mimo bardzo małego rozmiaru nie mam zamiaru powiekszac piersi (osobiste preferencje - wole mały biust) ale można wygooglowac
napisał/a: wikam2 2015-06-15 20:40
No jak już to osobiście też wolę mniejsze ;)
napisał/a: buzek 2015-06-16 07:44
u mnie to w zasadzie jest brak biustu a nie mały biust ;) Niestety... Poszukam trochę informacji o tych ziołach. Jakbyście mogły tutaj wkleić jakieś to byłoby fajnie.
Zilenda czy te tabletki są do kupna w aptece?
napisał/a: tamisia 2015-06-17 08:57
Ja zamawiałam w sklepie internetowym Powiem Ci,że jest tego sporo. Wystarczy jak wpiszesz sobie nazwę Perfect Bust w wyszukiwarkę i powinna Ci wyskoczyć lista sklepów, w których to dostaniesz. Warto jest sobie porównać ceny bo jednak mogą być bardzo różne.No i nie opłaca sie kupować pojedynczych opakowań bo wychodzi trochę drogo ale po prostu kupić jeden większy komplet na cała kurację.
Chyba widziałam je również gdzieś na allegro ale osobiście nie mam zaufania do aukcji tak więc wolałam sklep.
napisał/a: minimyszka89 2015-10-20 11:47
Szczerze powiedziawszy jakoś nie wierze w żadne tabletki, które mają powiększyć biust. Poszukaj może ćwiczeń jakiś...
napisał/a: markietanka 2016-08-11 10:52
NIe da się powiększyć biustu inaczej niż operacją. No i mioże jak tyjemy ale wtedy jest to logiczny efekt uboczny :D

Sama moge Wam polecić natomiast dobry kosmetyk na ujędrnienie biustu. Jest to serum Frashe , które stosuję od jakiegoś czasu i jestem wprost zachwycona działaniem. Nie wierzyłam na początku,że taki kosmetyk może mi pomóc ale okazało sie,ze jest to rzeczywiście bardzo fajne. Nie jest drogie ale sama aplikacja jest przyjemnością. Nakłada się je na biust , delikatnie wciera. Wchlania się super oraz ładnie pachnie.

Nie jest takie tani ale opakowanie wystarcza na długo bo środek jest wydajny.