Czy warto stosować preparty odchudzające?

napisał/a: mintleaf 2013-01-22 12:21
Mam pytanie: Czy stosujecie jakieś preparaty odchudzające a jeżeli tak to jakie? Działają bez zastrzeżeń?
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-01-22 12:26
Ja stosuje CLA Zielona Herbata Olimp i nawet działa schudłem 14 kg w 15 miesięcy :D biorę też witaminy olimp multiple , omegę 3 i koenzym q10 jednak nie odmawiam sobie kebaba czy wieprzowiny :D

Z takich bardziej konkretnych spalaczy tłuszczu to polecam : Olimp Therm Line.
napisał/a: likeabird 2013-01-22 12:59
Jeśli można tak nazwać herbatki odchudzające, to owszem kiedyś zdarzyło mi się podpijać mamie linea itp., ale np. na moją mamę w ogóle nie działały - może dlatego, że jadła normalnie i nie ćwiczyła - cudów nie ma ;)

chociaż podobno l-karnitynę warto łykać w różnej postaci. Może kiedyś - na razie jestem sceptyczna...
napisał/a: mintleaf 2013-01-23 09:41
A słyszałyście coś może o jagodach Acai ?
napisał/a: czybit161 2013-01-23 13:57
Szkoda kasy na l-karnityne lub Acai lepiej łyknąć kawę przed treningiem.
napisał/a: KarolinaS. 2013-02-04 13:27
Przez jakiś czas piłam herbatkę, która miała za zadanie ograniczać chęć jedzenia. Muszę przyznać, że po kilku takich kubkach nie chciało mi się jeść. Wywoływała wręcz jadłowstręt. Moja mam zaś łykała chrom i chyba ali i jej nie pomogło. Nie wiem w czym tkwi tajemnica działania takich środków. Może to kwestia psychiki?
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-02-04 13:35
Temat spalaczy tłuszczu to temat na co najmniej pracę magisterską. Nie można mówić ogólnie bo spalacz spalaczowi nie równy zarówno pod kątem działania jak i skutków ubocznych.
Osobiście polecam polskich firm takich jak np. Olimp co do których ma się pewność że są bezpieczne, zgłoszone w GIS jak i to że w środku mają to co wymienione jest na opakowaniu.
napisał/a: Magdalenka83 2013-02-26 17:33
Djfafa,

czy przy hashi(niedoczynnosc) moge stosowac spalacz jakim jest Therm Fat Burner podobno jest skuteczny i nawet ma ciekawy sklad tylko ma jod czy przy mojej bardzo malej tarczycy moze mi jod zaszkodzic?

Pozdrawiam
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-02-26 18:50
Mówisz o tym produkcie?

http://www.sfd.pl/sklep/Trec_Thermo_Fat_Burner-opis672.html

Nie ma tam jodu i nie jest warty swojej ceny.

Jak chcesz tani i pewny spalacz, to Olimp teraz wyprzedaje po kosztach:

http://allegro.pl/olimp-slim-expert-60kap-odchudzanie-i-oczyszczanie-i3041230967.html
napisał/a: Magdalenka83 2013-02-26 19:28
No tak, wlasnie o tym myslalam TFB ale podobno zachwalene..

Tego Olimpu nie znam, a skuteczny jest?
Zaczelam tez brac gugglesterony i moze w sumie one same mi wystarcza by pare kilo zrzucic.?
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-02-26 20:13
Skuteczna jest dieta a ie suplementy. Produkt Treca kiepski.
Parę kilo zrzucisz jak tarczyca zacznie pracować jak należy. A produkt Olimpa możesz dorzucić, 2x1 dziennie, przez miesiąc i zobaczysz co i jak.
napisał/a: Magdalenka83 2013-02-26 20:36
OK. Dzieki za porade tak wlasnie zrobie. :)