Czy warto kupić analizator składu ciała do fitness clubu?

napisał/a: Rozellla 2017-07-17 13:56
Witajcie forumowicze :) Chciałam zadać pytanie, ponieważ prowadzimy ze wspólniczką fitness club i zastanawiamy się nad zakupem analizatora i dodatkowo współpracą z dietetyczną zaprzyjaźnioną. Czy macie jakies doświadczenia z tymi sprzętami, czy warto inwestować w nie?
napisał/a: Andrew81 2017-07-18 08:39
Witaj! generalnie jak dla mnie podstawa - analizator przede wszystkim pomoże w tworzeniu diety pod konkretną osobę, jeśli są trenerzy którzy układają diety i plany treningowe klientom to również i oni na tym skorzystają.
napisał/a: Rozellla 2017-07-19 08:27
Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź ) właśnie pod tym kątem rozważamy analizator żeby dać dodatkowe narzędzie do pracy z klientami i zachęcić tez ich do regularniejszego korzystania z usługi dodatkowych. Możesz polecić jakiej firmy analizator warto wziąć pod uwagę?
napisał/a: Andrew81 2017-07-20 07:16
Na pewno jeśli chcecie coś na lata z dobrym wsparciem i funkcjonalnego to można zobaczyć np. analizator inbody model 270 - bdb wyposażony i wykonuje rzeczywisty pomiar bez uśredniania go przez program gdy podaje się np. płeć, wiek etc. Plusem jest też to że analizator w klubie pozwoli klientom na śledzenie postępów przez nich i przez ich trenerów.
napisał/a: Rozellla 2017-07-21 07:20
Orientujesz się jak z możliwością zakupu takiego analizatora na raty? Ewentualnie jak jest ze szkoleniem z obsługi, serwisem itp? podpowiesz?
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-07-21 13:26
Proszę aby wątek nie zrobił się spamerski. Jeżeli będę podejrzewał reklamę, wątek wyleci.
napisał/a: Andrew81 2017-07-22 11:00
djfafa - Jasne, nie ma problemu.
Rozellla - To dodam jeszcze tylko od siebie, że jeśli chodzi o te analizatory to są dystrybuowane oficjalnie w kraju więc mają też normalne wsparcie, u nas w siłownie jest analizator tej marki i bez zarzutu się spisuje na razie. Jeśli chodzi o raty to ten u nas był leasingowany przez zewnętrzną firmę więc z tym raczej nie ma problemu. Sam pomiar jest szybki i prosty do wykonania to też ważne ok minutki trwa.
Powodzenia!
napisał/a: Rozellla 2017-07-23 10:48
Jeszcze raz piękne dzieki!! :))) Znalazłam w googlach kontakt do dystrybutora i już napisałam ws prezentacji i oferty. Mam nadzieję, że uda mi się obejrzeć analizator i zobaczyć jak działa oraz dogadać jakoś finansowanie urządzenia.