Czy to ziarnica zlośliwa?

napisał/a: sicucha 2011-03-12 17:54
Witam. Od kilku miesięcy mam małą kulkę obok pachy (dokładnie jest nie pod pachą tylko z boku bardziej). Jest pod skórą, nie boli, jest ruchoma. Od kwietnia mam okresowo co jakiś czas dyskomfort w brzuchu. On po jakimś czasie mija. Oprócz tego miesiąc temu zaczęłam mieć uczucie wysokiej gorączki wieczorem a potem doszło drapanie w gardle. Od grudnia czasami widzę srebrne punkciki a ostatnio raz widziałam różowe paski. Kilka razy miałam kołatania serca. Później zrobilo się tak że drapanie w gardle było ZAMIENNE z dyskomfortem w brzuchu, czyli jedno następowało po drugim w zależności o czym pomyślałam. Miałam też taki dzień gdzie miałam wieczorem gorączkę 38 w dzień wymioty. Ale moja rodzina w tym samym czasie miała podobny stan jednodniowy. Codziennie wieczorem mam 37,2. Objawy minęły , teraz w momencie jak piszę ten post znowu wróciły bo sobie o nich przypomniałam. Byłam u lekarza 1 kontaktu powiedziała żebym się nie martwiła, psychiatra zdiagnozowała nerwicę histeryczną. Ja jednak się boję że to ziarnica. Dodam że mam 2 niewyrwane od 5 lat zęby które czasami bardzo bolą i zrobiły się już czarne i boli cała żuchwa i jestem w tym miejscu opuchnięta.
Co mam o tym myśleć?
napisał/a: Lexa1 2011-03-13 15:33
sicucha napisal(a):Byłam u lekarza 1 kontaktu powiedziała żebym się nie martwiła, psychiatra zdiagnozowała nerwicę histeryczną. Ja jednak się boję że to ziarnica. Dodam że mam 2 niewyrwane od 5 lat zęby które czasami bardzo bolą i zrobiły się już czarne i boli cała żuchwa i jestem w tym miejscu opuchnięta.

A co TY o tym myślisz?
Może czas wyrwać w końcu te zęby? A potem będziesz myśleć dalej. Poza tym nie wiem dlaczego akurat uwzięłaś się na ziarnicę złośliwą.