Czy to zapalenie mieszków włosowych??

napisał/a: Adam912206 2015-07-23 00:02
Witam,od 6 lat borykam się z bardzo wielkimi problemami przy goleniu,gdy się golę z mieszków włosowych wydobywa się krew i to dość mocno,samo golenie jest bolesne,tak samo mam na klatce piersiowej jak i miejscu intymnym,myślę że raczej mam tak na całym ciele,dzień czy dwa po golenie skóra boli,pieczę gdy ją przetrę,powstają pryszcze,bomble w których są wyrastające włosy,bardzo jest to dla mnie męczące gdyż nie mogę się normalnie ogolić,chciałbym to robić 3-4 razy w tygodniu ale to jest nie możliwe ponieważ tak duży jest ból,dopiero jak się nie golę,depiluję parę dni 4-5 mogę golić się bez obaw,myślę że stosowanie jakichkolwiek maści w moim przypadku jest zbędne ponieważ problem dotyczy całego ciała,w grę wchodzą jedynie środki doustne jakieś antybiotyki,czy ktoś borykał się z takimi problemami??jeśli tak proszę odpowiedzieć w jaki sposób udało się zwalczyć ten problem.
napisał/a: Adam912206 2015-07-23 00:06
dodam że niedawno odkryłem że mam wysoki kortyzol zrobiłem wszystkie badania endokrynologiczne i wszystko wyszło bardzo dobrze,więc czy przez stan mojej skóry mogę mieć podniesiony kortyzol??