czy to uczulenie

napisał/a: niestandardowy 2014-02-23 20:36
Witam
Chciałbym opisać dręczący mnie od kilku miesięcy problem. Dotyczy to spożywania alkoholu. Zaznaczam ,że nie mam problemu ani nie nadużywam alkoholu, a problem jaki chce opisac to długotrwałe odczuwanie tzw. kaca. Jeżeli nawet spożyje jedno , bądź dwa piwa np. w piątek. Do rana w poniedziałek czuje uczucie tzw kaca. Objawia się to za każdym razem już w niedziele wieczór , niepokojem przed zaśnięciem, zaburzonym snem bądż bardzo dużym problemem z snem. Ale rano po całym weekendzie w poniedziałek mam strasznie przekrwione oczy, czuje u siebie zwolnione reakcję takie jakbym był pod wpływem alkoholu. Myslałem ,że to uczulenie na chmiel w piwie, lecz dotyczy to wszystkich rodzajów alkoholi. Zaznaczam ,iż nie mam problemu z alkoholem i spożywam go tylko okazjonalnie. Jakie może być podłoże tego problemu, ?
napisał/a: ~Anonymous 2014-02-23 20:50
A jak się ma u Ciebie wątroba i trzustka? Robiłeś w ostatnim czasie badania kontrolne? Pozdrawiam.
napisał/a: niestandardowy 2014-02-23 21:02
Nie,nigdy jeszcze nie badałem sobie tego,przynajmniej nie pamiętam.Mam 34 lata,ogólnie żadnych problemów ze zdrowiem.Już miałem takie myśli że to ma podłoże psyhologiczne
napisał/a: niestandardowy 2014-03-01 21:30
Witam
Mam już wyniki badań o jakich mi pisałeś, wizytę u lekarza mam w przyszłym tyg. Mogę pokazać, jak jesteś w stanie opisac mi je.