Czy to uczulenie po zastrzykach?

napisał/a: Acia1 2007-04-09 15:40
Dwa tygodnie temu dopadła mnie po raz 4rty rwa kulszowa. Najpierw przez 2-3 dni brałam kapsułki Diclo Duo 75mg, potem przez 5dni zastrzyki Mydocalm i Ketonal , potem znów parę dni Doclo Duo ale ból powrócił i wzięłam znów nową serię zastrzyków. Z nowej serii wzięłam tylko przez 2 dni bo na trzeci dzień dostałam dużej bąblowatej wysypki. Udałam się do lekarza i dostałam 2 zastrzyki odczulające,Zyrtec na noc i wapno musujące 3x1 do picia i w razie czego mam brać HYDROCORTISONUM tabletki 0,02.Na drugi dzień powtórka znów bąblowate uczulenie które pod koniec dnia rozlewało się na ciele, znów wizyta u lekarza, 2 zastrzyki odczulające, na trzeci dzień ( wielka sobota) wizyta na pogotowiu i 2 zastrzyki odczulające.Wczoraj-pierwszy dzień świąt było już lepiej ale cały czas w mniejszej ilości tak i dzisiaj wybija mi na twarzy, głowie. Mam spuchnięte oczy, wargę.

Czy to możliwe że to reakcja na brane zastrzyki???????????
napisał/a: Peter 2007-04-10 08:33
Tak, to uczulenie po zastrzykach. Proponuję przekonać lekarza do zastrzyków Zeel T. Skuteczne, nie mają skutków ubocznych, prawdopodobieństwo reakcji alergicznej minimalne. Tylko tyle, że minimalny czas kuracji to 6 tygodni. Wystarczy zastrzyk co 2 dni. Wada - są dość drogie.