Czy to realne ryzyko ciąży?

napisał/a: amandastec 2016-06-22 11:52
Witam, do okresu zostało 6 dni i już od ponad tygodnia bardzo się stresuję.. . Może moja sytuacja jest głupia, ale mój chłopak bardzo się boi i tylko mnie nakręca i nie jesteśmy dziećmi ( mamy po 20 lat ). A wydaje mi się że tylko na tym forum ktoś mi odpowie bez jakiś prześmiewczych komentarzy. Otóż zabawa z chłopakiem ( seksu nie uprawiamy od kilku miesięcy ) , tzw. petting, chłopak doszedł do wytrysku i zaczął wycierać się papierem toaletowym. Ja chcąc mu pomóc wzięłam do ręki ten papier i też zaczęłam wycierać spermę. Ale widziałam że ten papier w jednym miejscu był mokry od spermy, taka mokra plama. No a ja oczywiście dotykałam tej plamy wycierając to wszystko. Następnie niestety zaczęłam ubierać swoje majtki i dotknęłam ich tą ręką którą przed chwilą tej plamy w miejscu dokładnie gdzie one mają styczność z wejściem do pochwy. Sprawę z tego zdałam sobie dopiero rano, gdy zdążyłam trochę już je ponosić. Oczywiście miałam dni płodne.. wskazywał na to płodny śluz. I oto moje pytanie: Czy możliwe że z mokrej plamy na papierze przeniosłam plemniki na majtki a one były w stanie mnie zapłodnić? (Dodam, że nie czułam jakoś specjalnie mokrej ręki itp. bo wtedy myślę że bym ją wytarła). Bardzo proszę o odpowiedź, wiem że panikuję jak dzieciak ale z czasem naprawdę zaczęłam się bać, to absolutnie nie czas na dzieci. Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-06-23 06:24
Szanse na ciążę bliskie zeru. Musielibyście mieć zajeb... "szczęście" aby tak doszło do zapłodnienia.
napisał/a: amandastec 2016-06-23 09:12
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Więc pozostaje mi czekać...