Czy to problemy z sercem

napisał/a: bebe521 2007-12-04 14:55
Od kilku dni mam dziwne bóle w klatce piersiowej wczoraj cały dzień bolało mnie w środkowej części klatki piersiowej a wieczorem ból przeszedł nieco poniżej ramienia i promieniował aż do nadgarstka lewej ręki a w dłoni odczuwałam mrowienie trwało to jakieś 2 godziny.Dziś też odczuwam ból momentami jest dość ostry a innym razem odczuwam mocne ściśnięcie w klatce piersiowej do tego doszły zawroty głowy i drżenie rąk oraz fale gorąca.Już nie wiem co robić po ostatnim taki ataku wylądowałam w szpitalu zrobili mi ekg i zdjęcie klatki piersiowej ale wyniki są w normie, mój lekarz powiedział że to na pewno nie serce i jak będę odczuwała ból to mam łyknąć ibuprom lub paracetamol i się zrelaksować ale tabletki nie pomagają czasami brałam nawet 6 w ciągu paru godzin i kompletnie nie pomagały.Już nie wiem co robić, prędzej się wykończę od tabletek przeciwbólowych jak tak dalej będzie.Za odpowiedzi dziękuje
napisał/a: mike887 2015-01-20 14:11
Najważniejsze, żebyś nie bagatelizował problemu i udał się do lekarza rodzinnego, a potem do kardiologa. Serca jest przecież najważniejszym mięśniem organizmu, nie ma co zwlekać tylko wziąć się za siebie. http://artmiaserca.info/objawy.html