czy to powod- szybki wytrysk

napisał/a: abc699 2012-08-11 12:22
Witam,
mam pytanie (prosze zobaczyc ponizsze fotki) i pomoc mi odp na pytanie.
CZy to ze napletek nasuwa mi sie na zoladz podczas stosunku to jest przyczyna szybckiego dochodzenia. Mialem wydluzane wedzidelko - a raczej usuniete z tego co widze.. ale nie podoba mi sie ze napletek na chodzi na zoladz podczas stosunku. Widze wiele facetow ma normalnie naciagniety na calosc.. Prosze o pomoc
napisał/a: ~Anonymous 2012-08-22 22:32
Może u Ciebie jest to normalne i jest on po prostu duży i wcale nie jest to żadną patologią niektórzy tak po prostu mają i już ! no chyba ,że to aż tak bardzo przeszkadza to można wykonać obrzezanie ,ale jeśli nie utrudnia współżycia to wydaje mi się ,że nie warto no chyba,że dla poprawy swojej "psychiki"
napisał/a: abc699 2012-08-22 22:38
dzieki za odp,
ale wkurza mnie ze podczas stosunku to prezerwatywa wchodzi trolche pod napletek...
umiescilem zdjecia ale ktos usunal niestety
napisał/a: ~Anonymous 2012-08-23 00:31
No nasz moderator fafcio;) usunął zdjęcia bo takowych zamieszczać nie można na forum ogólnym tylko ewentualnie zainteresowanej osobie na PW
Nie zmienia to jednak faktu ,że problem chyba musi być jednak do zaakceptowania no chyba ,że zabieg,ale o tym zadecydowałby lekarz.Dopytam ile masz lat?
Czasami kobiety mają podobne problemy z nadmierną skórą na wargach sromowych i raczej
tutaj strona psychiczna zmusza je do podjęcia kroków ich korekty wykonanie plastyki tej partii czyli o usunięciu nadmiaru jej.