UROSLO MI TJ DZIKIE MIESO

napisał/a: kasia_oli 2007-02-24 12:05
WITAM
MAM 22 LATA,MIESIACZKI PRAWIE ZAWSZE MIALAM NIEREGULARNE. W SIERPNIU 2005 URODZILAM CORECZKE I PO PORODZIE JAK BYLAM NA KONTROLI GINEKOLOG POWIEDZIAL MI ZE ZLE ZAGOILA SIE MOJA RANA I "UROSLO MI TJ DZIKIE MIESO" KTORE MI WYCINAL I WYPALAL (STRASZNIE MNIE TO BOLALO I NIE DOSTALAM ZADNYCH SRODKOW PRZECIWBOLOWYCH) MOJA MIESIACZKA TRWA CONAJMNIEJ 7 DNI A NAJDLUZEJ PONAD MIESIAC CZASU-WTEDY JEDNAK ZAWSZE IDE DO LEKARZA I PRZEPISUJE MI TABL ANTYKONCEPCYJNE. NASTEPNE MIESIACZKI I TAK TRWAJA CONAJMNIEJ 7 DNI. PRZEWAZNIE MIESIACZKE MAM CO 2-3 TYGODNIE I STRASZNIE MNIE TO MECZY I MOJEGO MEZA...
WCZORAJ PORAZ PIERWSZY MIALAM BARDZO DUZA ILOSC SKRZEPOW-WYGLADALO TO JAKBYM "URODZILA KAWALEK LOZYSKA" STRASZNIE SIE WYSTRASZYLAM!!!
NIE WIEM CO MAM ROBIC- LEKARZ NIE WYSYLA MNIE NA ZADNE BADANIA A JA JUZ MAM TEGO DOSYC! ZAZYWAM CODZIENNIE MAGNEZ ZE WZGLEDU NA MALE KLOPOTY Z SERCEM I MOZE TO MA JAKIS WPLYW NA MOJA @? PROSZE O JAKIES RADY :(
PRZEPRASZAM ZA BLEDY ALE JESTEM JUZ TYM WSZYSTKIM WYKONCZONA
napisał/a: Kasia_85 2007-02-24 18:04
ja Ci radze abys udala sie do innego lekarza na kontrole ,i wtedy zobaczysz co stwierdzi bo ich diagnozja nie zawsze moze sie zgadzac, a z tego co piszesz to masz powazne problemy a nic sie nie stanie gdy przebadasz sie u ninnych lekarzy , pozdrawiam
napisał/a: kasia_oli 2007-02-24 23:06
WLASNIE MAM ZAMIAR ISC W PON DO INNEGO LEKARZA ALE BARDZO SIE BOJE :(
MOZE TO HORMONY? JUZ SAMA NIE WIEM CO O TYM MAM MYSLEC
POZDRAWIAM :)
napisał/a: magi4 2007-03-01 10:32
Kasiu, musisz udać się z tym do lekarza. Ja miałam podobne problemy, choc jeszcze nie rodziłam . Wiem że skrzepy podczas miesiaczki są objawem zaburzeń hormonalnych. Nie martw się, wszystko będzie dobrze Pozdrawiam
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-02 14:05
magi napisal(a):Kasiu, musisz udać się z tym do lekarza. Ja miałam podobne problemy, choc jeszcze nie rodziłam . Wiem że skrzepy podczas miesiaczki są objawem zaburzeń hormonalnych. Nie martw się, wszystko będzie dobrze Pozdrawiam


popieram najlepiej jest skonsultowac sie z innym lekarzem zrob to jak najszybciej i nie boj kochana trzymamy kciuki