Czy to objawy nowotworu trzustki?

napisał/a: joy91 2013-10-06 09:42
Witam. Mam 22 lata, zyje w ciaglym stresie od 3 miesiecy. Mam zdjagnozowany zespol jelita drazliwego ze wzgledu na to, ze moje stolce sa dziwne. Raz sa ok, jak sie stresuje to sa bardziej miekkie, a jak jesteklm wyluzowana, to bobki jakbym miala zaparcie. Choruje tez na zgage.

Do tego ostatnio zaobserwowalam w kale resztki jakis skorek, pokryzionych orzechow, kukurydzy.
Stolec ma barwe ok.
Co mnie zamiepokoilo, to pojawiajacy sie kstatnio bol w lewym gornym kwadracie brzucha, Bardzo wysoko, pod biustem. Jest to bol jakby pod lewym zebrem, ale jak dotykam tego zebra, to ono pobolewa (nie ma mozliwosci, by bylo zlamane), a takze lekki bol po srodku brzucha. Dodatkowo pobolewaja mnie plecy pod lewa lopatka, ale.to taki bol napadowy, nie trwa.caly czas. Wszystkie dolegliwosci sa lekkie. Nie utrudnoaja funkcjonowania.

Ostatnio do moich problemow doszly lekkie mdlosci. Czasem bez przyczyny, np po obudzeniu sie. Ciazr wykluczylam.

I mam pytanie: co to moze byc? Internet takie bole opisuje jako raka trzustki. Ale moze to cos innego? Skutek ZJD ? Coz z zoladkiem? Prosze o rade.
napisał/a: Ell 2013-10-06 11:39
przez internet nie warto sie zdiagnozowac, bo wychodzi na to, ze chorujesz na wszystko i masz nowotwora wszystkiego.

To moze byc zjd, to moze byc cos z zoladkiem.
napisał/a: aaggaa3 2013-10-07 09:55
Możesz spróbować kropli Iberogast oraz pozażywać jakiś czas probiotyki

Jeśli bardzo się stresujesz spróbuj pić herbatę z melisy. Pita regularnie (2-3xdziennie) wpływa korzystnie na samopoczucie