Czy to neuralgia?

napisał/a: claude_francois 2008-04-22 06:01
Witam wszystkich.
Mam takie pytanie wczoraj wieczorem podczas oglądania filmu dostałem wlasnie takiego charakterystycznego, kłującego (przypominającego kolke) bólu serca. Ból nasila przy braniu głębszego wdechu, pochylaniu się do przodu i leżeniu na lewym boku. Próbowałem wziąć na to Pyralgin, ale nie pomogło. Myślałem, ze to zwykła neuralgia, więc poszedłem spać, ale dzisiaj rano jak wstałem ból się nadal utrzymywał (i trwa do teraz), czy to moze byc coś poważnego? Powinienem isc do lekarza?
napisał/a: delinka79 2008-04-23 07:15
może to być nerwoból ale ile pan ma lat , na co się leczy, czy przyjmuje jakieś leki , dlaczego nie podajecie takich danych państwo
napisał/a: claude_francois 2008-04-23 19:42
20 lat. Na stale nie przyjmuje zadnych leków, badania echa serca wyszly w normie.
napisał/a: delinka79 2008-04-23 20:00
najprawdopodobniej ze wzgledu na panski wiek oraz brak innych odchylen w badaniach sa to klucia na tle nerwowym , mysle ze nalezy unikac sytuacji stresowch i popic sobie troszke np melisy
napisał/a: ALEKSIA1985 2008-05-15 12:31
JA TEZ TO MAM OD WCZORAJ I DZIS KOLKA W SERCUDOKLADNIE! TAK JAKBY SIE NAPOWIETRZYLO I NIE MOGE ODDYCHAC BO BOLI ZUPELNIE JKA KOLKA W BOKU TAK JA MAM W SERCU I SMIEAC ANI KASLAC NIE MOGLAM A ODDYCHAC TYLKO LEKKO.POTEM SIE POLOZYLAM POLASKO OGLADALAM FILM I MINELO ZASNELAM RANO WSTALAM OK POSZLAMZ SPEM I SIE SCHYLILAM BO SMYCZ UPADLA I ZNOW..STRASZNY BOL KOLKA NIE MOGLAM ODYCHAC NIE MAILAM NIGDY ECHA SERCA TERAZ JAK PISZ ETO MNIE KLUJE;-( CZY MOZNA DO TAKIEJ KOLKI POGOTOWIE WEZWAC? MAM WRAZENIE ZE MI PEKNIE PRZY GWALTOWNYM RUCHU. MAM NIEDOCZYNNOSC TARCZYCY ALE NEI BIORE ZADNYCH LEKOW NBO JAK BRALAM 5 DNI TO BYLO Z SERCEM GORZEJ DUSZNOSCI, UCZUCIE CIEZARU AN KLATCE PIERSIOWEJ, I PIEKLO MNEI. TERAZ TO. WA W TYM MIESIACU TO SIE DZIEJE. MOZE MAM JAKAS WADE?MOJ LEKARZ RODZINNY JEST GLUPI POPROSTU SZYDZI MOWI ZE MZOE MI NA NERIWCE DA LEKI. A PRZECIEZ JA ZYC NEI MOGE NORMLANEI WYSZLAM AN CHWILE I JUZ KOLKA.TE UPALY MNEI WYKKNCAZAJA SLAO MI ODRAZU. I ON TAK BAGATELIZUJE TO NEI DA MI SKEIROWANIA NA ECHO;-( BAGATELIZOWAL WCZESNIEJA POTEM WYSZLA TARZCYCA.MZOE LEKARZA ZMIENIE.
napisał/a: ALEKSIA1985 2008-05-15 12:32
MAM 22 LATA ALE MOJ TATA UMARL NA ZAWAL W WIEKU 53 LAT CO MOZE BYC ISTOTNE