czy to nerwica?

napisał/a: elo1 2006-09-08 14:18
Mój znajomy miał dwa lata temu uraz głowy czy to nerwica czy co, bo on nie wie a to są jego dolegliwości.
Od jakiegoś czasu odczuwam dziwne rzeczy np jeżli chodze w bluzce jest mi strasznie gorąco nawet gdy jest zimno i musze chodzić bez bo jaki założe to mi jest duszno i kłade się spać bo czuję się zmęczony ogulnie z powodu podwyższonej temp boli mnie głowa chudne bo organizm zuważa więcej energi na ogrzewanie. Jakieś dwa lata temu miałem wypadek i możliwe że to jest tym spowodowane wystarczy że przeczytam jedną strone książki to już zaczyna mi się kręcić w głowie i zaczynają boleć oczy ogulnie nie moge się skupić a ni nic zapamiętać czy te dolegliwości mogą być spowodoanw urazem głowy które przeszłem jakiś czas temu nie moge się patrzeć długo w góre bo oczy zaczyjnają puchnąc i łzawią i same mi schodzą na dół co to może być ??
A i zapomniałem dodać jak mi się podwyższa temperatura to dostaje drgawek i zaczynają mi się trząść ręce, nogi tak dziwnie napinać że czasami nie czuje nogi główa zaczyną mi się dziwnie kiwać tak spada mi raz w lewo raz w prawo raz do przodu i tak dalej barki tesz nie wiem co to nigdy czegoś takeigo nie miałem np.po tym wypadku możliwe że to występowało w mniejszym stopniu i nie zwracałem na to uwagi po prostu się tym nie martwiłem. Ale to jest teraz zauważalne dla mnie i nie wiem co to wogule jest. Byłem u nerologa niby lekarz nie stwierdził nerwicy, sądzi że to jest coś możliwe że uciśnięcie jakiegoś nerwu i kazał mi zrobic badanie eeg no jestem ciekaw co wyjdzie??
napisał/a: plb1985 2006-09-09 20:40
badanie eeg moze wykazac nieprawidlowosc - nic wiecej - potem robi sie inne badania
objawy moga wskazywac tez na nadczynnosc tarczycy