Czy to może być guz mózgu? Przy dobrych wynikach morfologii.

napisał/a: natkowa 2016-11-25 13:20
Witam. Mam 21 lat. Od ponad roku często boli mnie głowa w okolicy czoła i nad nim, mam wrażenie że zwłaszcza z lewej strony. Jestem rozbita, bardzo senna, często nagle opadam z sił. W tamtym roku lekarz rodzinny skierował mnie na rtg zatok, które wykazało obustronne zapalenie zatoki szczękowej. Leczyłam się u laryngologa, ale stwierdził że bóle głowy mają inne źródło. Lekarz pierwszego kontaktu w moim rodzinnym mieście uważał, że jestem przemęczona bo studiuje dziennie i pracuje. Wyniki morfologii miałam dobre. Sama stwierdziłam, że to może faktycznie przemęczenie i odpuściłam. Zaakceptowałam bóle głowy i ciągłe osłabienie. W tym roku doszły do tego zaburzenia pamięci, które zaczęli zauważać znajomi i rodzina. Często pytam się o coś drugi raz, powtarzam się, zapominam o czym przed chwilą mówiłam, o czym kłóciłam się z chłopakiem, zapominam ile klient miał zapłacić lub ile pieniędzy mi dał (pracuje dorywczo w sklepie), mam problemy z orientacją, koncentracją i nauką. Coraz częściej mam dziwne uczucie w prawej ręce od palców aż po ramię i w prawej nodze. Tak jakby mi drętwiały, coś jak skurcz a jednocześnie ból. Nie wiem jak to nazwać. Miewam też nudności zwłaszcza do południa. Nie dawało mi to spokoju, w końcu mam 21 lat a ciągle śpię i ciągle coś mnie boli i nie mam siły. Wybrałam się do lekarza rodzinnego w Rzeszowie, który dał skierowanie na pełną morfologie krwi i od razu skierowanie do neurologa. Powiedział, że wyniki z krwi są dobre, wizytę u pani neurolog mam w ten poniedziałek. Trochę boję się, że znowu zostanę odesłana z kwitkiem bo to "przemęczenie i stres". Czy może coś poważnego mi dolegać przy dobrej morfologii? Od 2014 roku leczę się na niedoczynność tarczycy, ale jest ona uregulowana. Tomograf głowy miałam już wykonywany w 2009 roku z innej przyczyny, moja mama twierdzi że jeśli wtedy było ok to na pewno nic się nie rozwinęło do tej pory.
napisał/a: joannanr1 2016-11-25 20:48
Zbadaj choroby odkleszczowe.