Czy to może być ciąża?

napisał/a: walkingdead 2015-08-10 21:24
Uprawiałem seks z dziewczyną w zabezpieczeniu 26 Lipca. Wytrysk był do prezerwatywy kiedy jeszcze z niej nie wyszedłem. Czy to możliwe aby coś wyciekło? Dostała okres 4 sierpnia, ma zawsze bardzo regularny co do dnia. Od paru dni narzeka że boli ją żołądek i że nie może nic zjeść. Dodam iż przez parę dni była dosyć mocno przeziębiona i bolała ją głowa.
napisał/a: wikam2 2015-08-11 11:12
Seks w zabezpieczeniu potem okres nie to nei ciąża.
Zresztą wtedy nie boli żołądek ;)
napisał/a: walkingdead 2015-08-11 23:42
no tak miała okres jak w zegarku co do dnia... Czyli jak nie to to podejrzewam że może to być antybiotyk który brała bez zastosowania żadnej osłony ?
napisał/a: walkingdead 2015-08-14 23:50
te bóle w nadbrzuszu nasilają się wieczorami i w nocy. dziś mija już ok. 5 dzień tych bóli i nie przechodzą jej. Nie ma mdłości, ani powiększonych piersi. Nic z tych rzeczy... tylko te bóle i uczucie pełności. Czytałem na innych forach że mimo tego iż dziewczyny dostawały "okres" to i tak były w ciąży? Czy jest zauważalna różnica w terminie dostania krwawienia z pochwy aniżeli okresu?
napisał/a: wikam2 2015-08-18 11:06
Zapraszam tutaj :) ;
http://commed.polki.pl/do-dziewczyn-zadajacych-pytanie-czy-jestem-w-ciazy-vt26955.html
2 post
napisał/a: walkingdead 2015-08-18 12:10
dziękuję bardzo za linka ;) podejrzewam że to jednak nie ciąża. OBY... napiszę tutaj co jutro doktor jej powie bo idzie się przebadać. bóle dalej trwają ale tylko ok. 4 nad ranem.
napisał/a: wikam2 2015-08-18 12:16
I dobrze, że idzie :) Chodzi o jej zdrowie (niestrawność?) nie o ciążę.
Napisz potem co u lekarza oki? :)
napisał/a: walkingdead 2015-08-20 17:34
Doktor powiedział że może to być zapalenie błony śluzowej żołądka lub dwunastnicy, ew. nadżerki lub owrzodzenia. Przepisał jak na razie zażywanie polprazolu przez 10 dni, Trilac 3 razy dziennie i pić siemie lniane co wieczór. Jeśli to nic nie da za ok tydzień, to trzeba się ponownie do niego zgłosić.
Boję się że może to tez być ten helicobacter.
Dziś ją znów zaczęło boleć po południu pomimo iż wzięła dzis już ten polprazol...
napisał/a: wikam2 2015-08-20 19:34
Hej! Na razie w miarę możliwości spokojnie! :)))))))))))))))
napisał/a: walkingdead 2015-09-03 06:01
po braniu polprazolu przez kilka dni wszystkie objawy ustąpiły, jednak teraz dzieje się to czego się bałem. Miała dostać okresu wczoraj ale nadal nic takiego nie nadchodzi. Ma bolące piersi (tak jak przed każdym okresem), ale żadnego bolącego brzucha.
napisał/a: wikam2 2015-09-03 11:29
Okres się może spóźnić jak najbardziej przecież dziewczyna chorowała i brała lek :)
Ale jeśli się już tak b. boisz to zróbcie moze test? ;)
napisał/a: walkingdead 2015-09-03 14:48
ona się nie da namówić na żaden test, uważa że na pewno nie jest w ciąży bo by miała inne objawy tak jak np. jej starsza siostra która już ponad 2 lata jest mamusią. Ja natomiast uważam że ta "tak zwana" choroba może mieć związek z ciążą... eh