Czy to może być ciaża?

napisał/a: Polaaa97 2014-12-09 11:25
Ostatni okres miałam 24.10 w listopadzie w przeciągu dwóch tygodni, kiedy miałam okres płodny kochałam się z chłopakiem. 5.12 zrobiłam test wyszedł pozytywnie, na drugi dzień to samo. Dzisiaj ( 9.12 ) z rana miałam dziwne upławy w kolorze brązowym, po dwóch godzinach pojawił się okres, tylko, że bez skrzepów. Co prawda w czwartek wybieram się do lekarza, ale chciałabym wiedzieć, czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Był? I czy to może być jakaś choroba? Czy objaw ciąży?
napisał/a: ~Anonymous 2014-12-09 12:59
Polaaa97 napisal(a):Ostatni okres miałam 24.10 w listopadzie w przeciągu dwóch tygodni, kiedy miałam okres płodny kochałam się z chłopakiem. 5.12 zrobiłam test wyszedł pozytywnie, na drugi dzień to samo. Dzisiaj ( 9.12 ) z rana miałam dziwne upławy w kolorze brązowym, po dwóch godzinach pojawił się okres, tylko, że bez skrzepów. Co prawda w czwartek wybieram się do lekarza, ale chciałabym wiedzieć, czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Był? I czy to może być jakaś choroba? Czy objaw ciąży?

czy to jest zwykły okres? nie krwawienie? wygląda jak zawsze? czy jest może mniej obfity, bledszy itd.? czasem w pierwszych miesiącach ciąży pojawiają się krwawienia w dniach spodziewanego okresu.
Co do testu to wykonywałaś go z porannego moczu? nie bierzesz żadnych leków?
napisał/a: Polaaa97 2014-12-09 13:51
myślałam, że to zwykły okres, pobolewało mnie podbrzusze ale nie tak mocno jak zawsze. Gdy po raz ostatni poszłam do toalety krew jak by ze mnie kapała. A bóle się nasiliły, chwilami nie mogę aż wytrzymać. A test wykonywałam około godziny 17. Nie biorę żadnych leków. Proszę o odpowiedz jak najszybciej. Nie wiem czy nie zgłosić się do szpitala...A może i za bardzo panikuje?
napisał/a: ~Anonymous 2014-12-09 15:24
Polaaa97 napisal(a):myślałam, że to zwykły okres, pobolewało mnie podbrzusze ale nie tak mocno jak zawsze. Gdy po raz ostatni poszłam do toalety krew jak by ze mnie kapała. A bóle się nasiliły, chwilami nie mogę aż wytrzymać. A test wykonywałam około godziny 17. Nie biorę żadnych leków. Proszę o odpowiedz jak najszybciej. Nie wiem czy nie zgłosić się do szpitala...A może i za bardzo panikuje?

powtórz test i jeśli dalej wyjdzie pozytywny to nie czekaj tylko zgłoś się do lekarza. Powodzenia! Trzymam kciuki aby wszystko było po Twojej myśli :)