Czy to może być ciąża

napisał/a: Crazyalot 2008-01-10 21:22
Witam, okropnie boję się, że zaszłam w ciążę, wzystko było wynikiem upojnej nocy sylwestrowej, zbytniej dawki alkoholu. był to 19 dzien mojego cyklu, bardzo boje się ze wpadlam, nie bylo zadnego zabezpieczenia i nawet nie jestem pewna czy byl wytrysk...
Aktualnie spoznia mi sie 5 dni okres, i mam okropne bole podbrzusza, czasem tak mocne ze nie jest to do wytrzymania, czy mozliwe zeby 2 tygodnie od zaplodnienia wystepowaly az tak silne, pulsujące bole? prosze o jakas rade;((((
napisał/a: Anima Vilis 2008-01-15 00:05
Wydaje mi się, że to bóle przed miesiączkowe...
Okres może spóźniać się z wielu przyczyn.
Dla pewności zawsze możesz zrobić test.
napisał/a: Mezmerize 2008-01-15 04:35
Bol brzucha moze wynikac rowniez ze stresu, spowodowanego ta sytuacja. Lecz dla pewnosci, rowniez radze zrobic test :) Pozdrawiam.
napisał/a: Madonna 2008-01-24 22:17
Jaki był wynik testu?
napisał/a: ~Anonymous 2008-02-15 10:28
mam pytanie bola mnie piersi juz 2 tyg ...kreci mi sie w glowie gdy wstaje gdy zasypiam i nawet gdy w nocy wstaje siku a przy tym niekiedy mam wrazenie jakbym miala zwymiotowac ale jeszcze mi sie niezdarzylo okres mialam 21 stycznia i teraz czekam bo powinnam dostac mam juz nawet bole przed okresowe ale boje sie ze jestem w ciazy moze to ze strachu ..gdyby ktoras mogla mi odp co byla jzu w ciazy bylabym wdzieczna
napisał/a: Madonna 2008-02-15 14:27
Może zrobisz test? Po takich objawach nie rozpoznasz ciąży z pewnością, za to możesz wpędzić się w niepotrzebną nerwicę.
napisał/a: ~Anonymous 2008-02-15 19:02
chlopak mi kupil i rano bedziemy robic :(
napisał/a: ~Anonymous 2008-02-16 08:07
no i wyszla jedna kreseczka uu :P
napisał/a: ~Anonymous 2008-02-22 20:22
Mam problem.No wiec od okolo dwoch miesiecy miewam bole brzucha klocie ponizej mostka, przez caly cykl ciagnace bole na przemian w prawym i lewym jajniku.zero sluzu plodnego wrecz przeciwnie bialy gesty grutkowaty. wzdecia ciagle pomimo malych ilosci spozywanych pokarmow nadety brzuch.Miesiaczke ostatnio mialam 30 stycznia , wystapila po tyg opoznieniu.Dziwnie se ogolem czuje jakas przybita jestem :( Bylam u gina i powiedzial ze nic mi nie jest a ja wiem ze jednak cos sie dzieje mam nadz. ze to nic zlego:) z gory dziekuje za odpowiedzi