Czy to jest schizofrenia ? i co robić ?

napisał/a: coldcut 2013-02-11 12:57
Witam

mam problem z moją mamą , - długoby opowiadać natomiast w skrócie : słyszy rzeczy których nikt w około nie słyszy , widzi rzeczy które są nierealne - wszystkie dotyczą spisku przeciw niej - nie rodziny ale osób dookoła. Mama jest na lekach po operacjach : tramal, xanax , klonazpean - już kilka ładnych lat, przyjmuje również hormony tarczycy po wycięciu dużej części płata z guzami , bieże leki na serce : block czy coś takiego oraz zmniejszające poziom cholesterolu.

Czy te leki moga powodować takie objawy jak przy schizofrenii ?co powinienem zrobić - próbowałem wziąć do lekarza ale nie wyraża zgody .

Help
napisał/a: warjat2 2013-03-16 23:52
Czesc stary ratuj mame zawiez jom silom do psyhiatryka wiem jak to bzmi hujowo... ale wiem co muwie. albo wzywaj karetke tak czesto az jom nie zabiorom. bedzie duzo lez klniecia wyzywania.Padnom ruzne slowa zdania po kturyh lzy sie same cisnom na oczy. Ale w szpitalu przedstaw co bieze na co horuje a oni jej juz dobiorom odpowiedni lek :) 1 najwazniejsza zasada !!!!!!!!!!!!!!! hodzby nie wiem co sie dzialo odwiedzaj jom do skutku codziennie. Aha ale najpierw zacznij od rozmowy z niom moze sama pujdzie :)
PS: te leki nie powodujom takih objawuw. Pisze z wlasnyh przezyc i doswiadczenia. Neuroleptyki mozna z tego co wiem na te leki przyjmowac :D 3 Maj sie
napisał/a: warjat2 2013-03-16 23:53
Czesc stary ratuj mame zawiez jom silom do psyhiatryka wiem jak to bzmi hujowo... ale wiem co muwie. albo wzywaj karetke tak czesto az jom nie zabiorom. bedzie duzo lez klniecia wyzywania.Padnom ruzne slowa zdania po kturyh lzy sie same cisnom na oczy. Ale w szpitalu przedstaw co bieze na co horuje a oni jej juz dobiorom odpowiedni lek :) 1 najwazniejsza zasada !!!!!!!!!!!!!!! hodzby nie wiem co sie dzialo odwiedzaj jom do skutku codziennie. Aha ale najpierw zacznij od rozmowy z niom moze sama pujdzie :)
PS: te leki nie powodujom takih objawuw. Pisze z wlasnyh przezyc i doswiadczenia. Neuroleptyki mozna z tego co wiem na te leki przyjmowac :D 3 Maj sie
napisał/a: warjat2 2013-03-16 23:55
To znowu ja zeby zaczc leczyc czlowieka nie jest poczebna jego zgoda:( zrub wszystko zeby stanela przed psyhiatrom w szpitalu a bedzie dobrze :D