Czy to grzybica czy coś powazniejszego ?

napisał/a: prosiaczek104 2016-12-18 11:59
Witam.

Mam 23 lata mój problem jest następujący od około 2 miesięcy nasilało się u mnie częste brekanie i nudności dwa tygodnie temu zjadłem pizze na drugi dzień zaczął mnie boleć brzuch pod żebrami ,w okolicy pępka, z prawej strony pod brzuchem były to bóle nie zlokalizowane w jednym konkretnym miejsciu a po całym brzuchu , po dwóch dniach dostałem bardzo wodnistej biegunki początkowo myślałem że to zatrucie pokarmowe ale leki typu nifuroksazyd nic nie pomagaly po 5 dniach bólu brzucha postanowiłem odwiedzić lekarza.
Lekarz zlecił badania krew , USG brzucha , mocz ,kał na posiew. Krew wyszła w porządku CRP , OB w normie delikatne podniesione leukocyty ale naprawde niewiele, USG brzucha nic nie wykazało natomiast w kale wyszło Candida spp. wzrost obfity.
Na dzień dzisiejszy brzuch nie boli praktycznie wcale zdarzy sie ze w ciągu dnia coś zakuje ale nie jest to tak uciążliwe jak było na początku , kupa jest w formie stałej ale martwi mnie jej kolor tzn jest taka zółtawa i dziwnie śmierdzi wgl nie przypomina zapachu kupy (zdjęcia kupy w linkach poniżej) moim problemem są również zaparcia ,brak apetytu , spadek libido tzn nie mam porannych wzwodów jak dawniej , oddawanie moczu jest tez jakieś inne tzn sikać sikam ale małym strumykiem dawniej lałem jak z węża ogrodowego, ponadto wczoraj po 4 dniowym braniu tego flukonazolu dostałem gorączki 38 stopni 1 kreska ktora utrzymywała sie do wieczora na chwile obecna gorączka troche spadła 37 i 4 kreski...

Bardzo się martwie że to coś poważniejszego niz grzybica jakiś rak albo coś proszę o wyrozumiałość i odpowiedź co to moze byc.

Linki do zdjęć kału:
ifotos.pl/z/anqhqpq
ifotos.pl/z/anqhqhp