Czy to dobry zestaw antydepresyjny?

napisał/a: kyzol 2013-01-15 17:49
Ostanio czuję sie nie za dobrze. Nic mi sie nie chce wogóle nie mam na nic chęci. Jestem cały czas spiący mimo ze sypiam przynajmniej 7 godzin. Poza tym poruszam sie na wózku inwalidzkim co wiąże sie z tym że w taką pogodę jak teraz jest nie za bardzo mogę sam wyjści z domu. Obawiam sie że zaczyna mnie łapać jakiś rodzaj depresji wiec postanowiłem kupić olimp żeńszeń i stress cotrol do tego planuję dokupić 5htp. Jak powinienem to brać? Control 3 razy na dzień czy więcej? Brać Stres control po posiłku przed? Pytam bo na ulotce nic nie pisze na ten temat. A żeńszeń jedną tabletke? 5htp najlepiej brać rano czy wieczorem? Planuje kupić preparat firmy Sawson. Oczywiście jeśli lepiej by było coś dodać albo odrzucić to proszę pisać.

Wiem że w moim przypadku powinienem z tym iść do lekarza ale narazie nie chce sie truć jakimiś lekami psychotropowymi. Z góry dziękuję za pomoc.
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-01-15 19:09
Opinie na forach są takie: jeżeli łapiesz doła bierz 3 kapsy od razu, wtedy duża dawka Ashwagandy i Rhodioli powoduje roźliźnienie i wyraźną poprawę nastroju. Natomiast jeżeli chcesz odczuć suplement w dłuższej perspektywie to lepiej brać systematycznie 3 razy dziennie.
5htp bierzemy przed snem na pusty żołądek. Ale wg mnie zacznij od jednego suplementu, stress control ma bardzo dobre opinie.
Pozdrawiam
napisał/a: kyzol 2013-01-15 20:26
Dziękuje za odpowiedz. A co z żeńszeniem? Brać po jednej tabletce czy więcej? Odrazu mówie że nie biore do tego zadnych witamin czy zestawów witaminy plus minerały.
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-01-16 05:56
Tak jak pisałem zacznij od jednego preparatu. Jak chcesz brać żeń-szeń to bierz 2 razy dziennie (to produkt Olimpa?), ale wtedy nie bierz już Stress Control.
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-03-18 11:18
Trochę o żeń-szeniu

[url_special=http://leki.wieszjak.polki.pl/preparaty-ziolowe/282590,Zenszen-lek-na-wszystko.html:18pjrjvv]http://leki.wieszjak.polki.pl/preparaty-ziolowe/282590,Zenszen-lek-na-wszystko.html[/url_special:18pjrjvv]
napisał/a: smith82 2013-06-15 16:13
Witam
Choruję na nadczynność tarczycy, biorę euthyrox 100(jestem po operacji tarczycy,wcześniej chorowałam na nadczynność tarczycy)
Obecnie choruję na depresje-lękową (wiem że to przez tarczyce)
Brałam asertin 50mg(sertralina) ten lek by mnie wykończył, czułam się koszmarnie. Lek odstawiłam. Dostała spamilan, niestety okropny ból głowy i zawroty, lek odstawiłam. Obecnie dostałam setaloft 50mg (sertralina) i to też jest sertralina, boję się że ten lek mi nie pomoże, ponieważ asertin którego wcześniej brałam też należał do grupy sertraliny. Kiedy asertin mi zaszkodził to czy setaloft mi pomoże? Błagam pomóżcie