Czy to coś poważnego? Rak?...

napisał/a: anka2222 2014-10-21 21:38
Witam, mam od jakiś 2-3 dni pewien problem ,którego bardzo się boję, moze przesadzam ale wolę sie poradzić. Od 2-3 dni czuje rano i wieczorem jakby jakąś ,,przeszkode'' w gardle. Jak połykam śline , zawsze jest to rano i wieczorem, nie w ciągu dnia. Próbowałam wyczuć palcem co to może być ale nic nie wyczułam. Byc moze to jakas narośl albo guz, ale nie bede sie niczego doszukiwac narazie. Mam 19 lat i palę jakoś od lutego. Wiem, że to niezbyt mądre, ale stopniowo rzucam, przez te miesiące paliłam czasami 5-10 papierosow dziennie a niekiedy całą paczke(rzadko). Doszło do mnie ze to totalna głupota i postanowiłam rzucić z dobrym efektem. Czy to może być rak przełyku, krtani lub cokolwiek zagrazajacego zyciu? a moze to zwykla ranka? Cokolwiek? Prosze o pomoc i odpowiedz, jakos musze sie uspokoic...Pozdrawiam
napisał/a: Ramadik001 2014-10-22 12:33
To na pewno nie rak, spokojnie, gdy problem będzie się utrzymywał idz na konsultacje do laryngologa.
napisał/a: ArekKafare 2014-10-27 00:16
Mialem ten sam problem i zmagalem sie z nim bardzo dlugo bo nie mozna bylo dojsc co to jest. W przelyku nic nie stalo a okresowo odczuwalem jak polykalem sline jak bys cos bylo. POswiecilem sobie latarka w buzie i lusterko w reke ponaciskalem w migdalki czyms twardy i sie okazalo ze to kamienie migdalkowe