Czy to ciąża??

napisał/a: kasiek851 2014-03-23 14:17
Witam

Odm paru dni nei wiem co się ze mną dziej.Mam nieregularne miesiączki cykle 27-32 dni.Od kilku dni mam bóle brzucha jak na okres z przerwami w ciagu dnia. 2 dni pod rząd bolał mnie żołądek.Współżyłiśmy z mężem ok 2 tygtemu ale z zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy i nei wiem czy mam podstawę sądzić że moge byc w ciazy bo raczej uwazamy .Zrobilam 2 testy i wyszły negatywnie pojawia sie ten ból brzucha jak na okres i znika, nie bola mnie piersi, czasem wydaje mi sie że brzuch mam wydęty czasem czuje sie senna poddenerwowana i głośne rozmowy czy muzyka mi przeszkadzają.nie wiem czy to normalne przy niereguralnych miesiaczkach, czy istnieje jakąś szansa na ciąże.co radzicie w takiej sytuacji??dzis jest 35 dzien cyklu i okresu nie ma
napisał/a: Gracee 2014-03-25 17:58
Proponuję wykonać test jak upłynie min. 16 - 18 dni od stosunku. Cykl mógł się wydłużyć jeszcze bardziej i dlatego miesiączka nie przychodzi. Takie pobolewanie w podbrzuszu przed miesiączką to normalne i nie musi świadczyć o ciąży. Jeśli prezerwatywa wam nie pękła to zasadniczo nie ma się czego obawiać.
Daj znać jak sytuacja się rozwinęła.