Czy to ciąża?

napisał/a: wikam2 2014-05-22 19:04
O lol....nie zezłościłam się :D
Nasze forum jest najlepsze to wiadome :P a moja wiedza - nie przekracza w ogóle tej np. djafaf :)
Poczytaj wszystko na spokojenie, przestań się stresować to będziesz wiedzieć tyle co ja. Jeśli interesuje Cię mikroskop to go kup, dopóki tego nie zrobisz nie dowiesz się czy jest wygodny w użyciu. Poczytaj na jakiej zasadzie działa, poczytaj o fazach płodności i zastanów się czy takie rozwiązanie Cię uspokaja i zastysfakcojonuje.
Objawy zbliżającej się @ oczywiście, że mogą być mniejsze.
napisał/a: pysia547 2014-06-19 21:06
Witam chcialam sie zapytac jakie prawdopodobienstwo jest ze jestem w ciazy miesiaczke mialam 14 maja dotalam na pecherzyki clostilbelgyt pecherzyk ladnie urusl 30 mial 18.2 dostlam zastrzyk na pekniecie ovitrelle 31 mialam inseminacje ptzed inseminacja mial 19.7 potem caly czas pobolewal mnie brzuch tak jak na okres co jakis czas 10 i 14 robilam test negatywny 16 beta hcg wysxla mi 1.2 jakie je nast prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy do dzis nie mam miesiaczki jutro ide jeszcze raz na bete a oprucz tego bardzo swrdzi mnie pochwa dzwonilam do gina kazal mi poczekac az zrobie sobie bete narazie.przemywam plynem do higieny intyenej ii deikatnie smarujecloromitazolum do tego biore dwa razy dziennie duphaston i raz folik jakie mam szanse ze to ciaza moze byc pozamaciczna?
napisał/a: Gracee 2014-06-20 22:39
16-17 dni po IUI jeśli byłabyś w ciąży to beta byłaby wyższa niż Twój wynik. Zazwyczaj po inseminacji badanie z krwi robione jest 14 dni po i wówczas jego wynik traktuje się jako wiarygodny. Brak miesiączki może być spowodowany infekcją, którą prawdopodobnie masz oraz przyjmowaniem Duphastonu.
napisał/a: Arwen1988 2014-07-04 08:42
Cześć, podłączam się pod temat. Robiłam dziś test płytkowy w 27dc - generalnie negatyw. Dopiero jak popatrzy się pod światło to widać drugą krechę. I stąd moje pytanie. Czy mogę mieć jeszcze nadzieje? Czy może ten cień pod światło to po prostu wyznaczone miejsce, gdzie ma się pojawić druga krecha? wiem, że powinnam brać to na spokojnie, ale mam za sobą 2 stracone ciąże (w obu przypadkach test był negatywny nawet w 30dc, dopiero później beta się rozkręcała. W razie ciąży jak najwczesniej powinnam odstawić Bromergon, a zacząć brać Luteinę więc wolałabym wiedzieć czy ten cień pod światło może coś znaczyć czy nie. Pozdrawiam.
napisał/a: niekoniecznieomnie 2014-07-14 16:45
witam, mam pytanie.
ostatni okres dostalam 3 czerwca - zaczełam brać tabletki. w którymś dniu pominęłam jedną i nie wiem w którym, dałam dalej bo byłam tego nieświadoma. zorientowałam sie przy 8 tabletce że jakąś pominęłam i odstawiłam tego samego dnia czyli 10. po paru dniach dostałam coś jakby kres ale bardziej brązowe niż krwiste. nie wiem kiedy powinnam teraz dostać okres? jak to policzyć tak mniej więcej? dodam że kochałam sie z facetem w kazdy dzien do końca wiec możliwośc zajscia w ciąze jest duża. zrobiłam jednak 3 testy - niestety w dzien i wyszły negatywne jednak ja czuje się fatalnie. mam mdlosci, ale bez wymiotów, jestem ospała, zmęczona, rozdrażniona, rozpłakana i od paru dni strasznie bolą mnie piersi, tak jakby miały mi pęknąć a za chwile nie bola wcale.
jutro zrobie test z rana, ale nie wiem czy warto, bo nie wiem kiedy tak na prawde powinnam teraz dostać okres?
ktoś to może policzyć bo ja nie mam na to głowy... czuję się strasznie.
napisał/a: Soyou 2014-09-14 21:40
Witam.
Sytuacja wygląda następująco:
Pieściłem dziewczynę palcami wieczorem (nie wiem co robiła później, może się masturbowała). Rano natomiast ja się masturbowałem i miałem orgazm, możliwe, że miałem kontakt palcami ze spermą rano. Minutę przed pieszczotami byłem oddać mocz, niestety nie umyłem rąk, możliwe, że miałem wilgotne palce, bo wcześniej byłem podniecony i może był to śluz jakiś z penisa. Było to 20 czerwca.
Mówiła, że ostatni okres miała pod koniec maja, sporo stresów z powodu egzaminów w czerwcu, później wyjazd miała. Około 3 czerwca, mówiła, że bolały ją jajniki i piersi jak na okres, lecz go nie było. Okres się trochę bardzo spóźnił(około 2-3 tygodni), lecz nastał 16 lipca, dzień wcześniej mówiła, że chyba czuje, że będzie. Trwał 4 dni. Później 19 sierpnia dostała kolejny okres, mówiła, że bardzo bolesny i trwał 3 dni.
Za dużo się naczytałem na internecie o tych rzeczach i bardzo boję się, że jakoś przeniosłem palcami, no nie wiem. Bardzo mnie zestresowało to, że miała wymioty i biegunkę pod koniec lipca przez kilka dni no i przytyła kilka kg i wydaje mi się, że piersi jej urosły! Proszę o porady i odpowiedź, bo chyba oszaleje. Nie wiem czy to schiza, ale łapie mnie niepokój, że to były plamienia, a nie miesiączka.
Pozdrawiam
napisał/a: THINKPOSITIVE 2014-10-16 18:59
niekoniecznieomnie napisal(a):witam, mam pytanie.
ostatni okres dostalam 3 czerwca - zaczełam brać tabletki. w którymś dniu pominęłam jedną i nie wiem w którym, dałam dalej bo byłam tego nieświadoma. zorientowałam sie przy 8 tabletce że jakąś pominęłam i odstawiłam tego samego dnia czyli 10. po paru dniach dostałam coś jakby kres ale bardziej brązowe niż krwiste. nie wiem kiedy powinnam teraz dostać okres? jak to policzyć tak mniej więcej? dodam że kochałam sie z facetem w kazdy dzien do końca wiec możliwośc zajscia w ciąze jest duża. zrobiłam jednak 3 testy - niestety w dzien i wyszły negatywne jednak ja czuje się fatalnie. mam mdlosci, ale bez wymiotów, jestem ospała, zmęczona, rozdrażniona, rozpłakana i od paru dni strasznie bolą mnie piersi, tak jakby miały mi pęknąć a za chwile nie bola wcale.
jutro zrobie test z rana, ale nie wiem czy warto, bo nie wiem kiedy tak na prawde powinnam teraz dostać okres?
ktoś to może policzyć bo ja nie mam na to głowy... czuję się strasznie.



podpinam sie pod kolezanke, moze ktos odpisac? czy to moze byc ciaza?
napisał/a: Gracee 2014-10-18 22:05
niekoniecznieomnie zastanawiam się dlaczego odstawiłaś tabletki? Trzeba było je brać do końca blistra, wówczas dostałabyś krwawienie z odstawienia co najwyżej dzień wcześnie i nie namieszałabyś tak w organizmie.
A teraz zobaczyłam, że post był pisany w lipcu to do teraz sytuacja się zapewne wyjaśniła.
THINKPOSITIVE napisal(a):podpinam sie pod kolezanke, moze ktos odpisac? czy to moze byc ciaza?

Wszystko zależy od tego w którym dniu było współżycie, jak długie są cykle i w którym dniu zostało przerwane branie tabletek?